Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gulyás pubi mai kormányinfós...

Gulyás pubi mai kormányinfós belengetése eldöntötte az iskolák kérdéskörét is jó időre?

Figyelt kérdés

Aki lemaradt volna Hormonzavaros Gulyás mai bölcseletéről:


[link]


benne van, nem terveznek jó ideig enyhítést. Kiemelve különösebben semmi sincs, úgy „ánblokk“ értendő. Hivatásos kimagyarázók és mellébeszélők kedvéért.


Hát akkor szevasz suli nemhogy feb 1-ig, de kb idénre?


2021. jan. 21. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Örülnék ha ebbe a tanévbe nem mennénk.
2021. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

De ez nem öröm meg nem öröm kérdése hanme realitás. A kormányinfós bejelentés igazából mese habbal mert semmi konkrétumot nem tartalmaz dátumra.


"egyelőre " nem oldhatóak fel a korlátozások.... mi az az egyelőre? 2 hét? 2 hónap? Mennyi?

2021. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk jobb lenne ha nem havinta táncolnának az idegeinken hanem bejelentenék h kb mittudom én áprilisra lesz annyi ember beoltva, hogy mehessünk és akkor várható kezdés.

Ez a minden hónapban rátesznek egy hónapnyit idegörlő csak.

2021. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

"kb mittudom én áprilisra lesz annyi ember beoltva,"


És azt ők honnan a lóf***ból tudnák? te tán tudod előre kik fognak sorban állni? Mert én még a saját családomban is azt hallom, hogy hááát még nem tudom majd meggondolom lehet talán....

2021. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 PSPETI ***** válasza:
Nem.
2021. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

#4 az egy dolog h a te családod de rengetegen regisztráltak már, és ebből meg abból hog, kapnak egy képet kb mennyi vakcina érkezik mikor ki lehet nagyjából matekozni.


Nem a te családodra fognak várni... Vannak rengetegen akik jelentkeztek

2021. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

". Vannak rengetegen akik jelentkeztek"


És mennyi az a rengeteg te tudod? mert én tudom .... és hányan vagyunk? 9,5 millió. abból 1,8 millió kiskorú nekik nem kell.

Na és hányan jelenteztek a 9,5 - 1,8-ból?

Én tudom.... mondjam? azt a "rengeteget"?

2021. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaj anyám, nyilván most elég sok vakcina gazdára talál és még vár, az hogy utána mikor már még több lesz ki az aki beadatja ki nem az senkit nem érdekel, ugyanis aki nem adatja be ő döntött így, tehát vállalja a felelősséget ha esetleg mégis elkapja és súlyos felfolyású lenne.


Ha már lesz elég vakcina le fogják szarni ki az aki nem akarja amikor ott a lehetőség saját felelőőségre fogják hárítani és menni fog az élet tovább.

2021. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Örökké nem fognak a döntésképtelenekre várni nehogy azt hidd.
2021. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%

" a döntésképtelenekre várni "


Énrám speciel egy percet se kell várni én döntöttem az oltással kapcsolatban. Nem. És pont.

2021. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!