Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánynak mikor kell...

A kormánynak mikor kell bejelentenie a korlátozások hosszabbítását /vagy nem hosszabbítását? Jövő hét csütörtök kormányinfó?

Figyelt kérdés

A korlátozások jan 10-én 23.59h-kor lejárnak. elvileg jan 11-től semmi korlátozás nem érvényes. Hacsak nem hosszabbítanak.

A kormánynak legkésőbb mikor kell bejelentenie mi lesz 11-től? Mert az hogy semmi korlátozás nem lesz, azt kötve hiszem.


Tehát elvileg jövő hét csüt kormányinfó lesz-ott el kell hangoznia bizonyos dolgoknak?


2020. dec. 29. 09:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Semmikor nem kell. A kormány a legfelsőbb hatalom, senki nem írja elő számára, hogy mikor mit kell tennie.
2020. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor neki jól esik.
2020. dec. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A kormány 2004. május 1-étől már NEM a legfelsőbb hatalom.... aludtál az elmúlt lassan 30 évben? Kő alatt éltél?

Már nem a kormány a legfelsőbb, áll felette is hatalom, és ezt a hatalmat ÖNKÉNT és tudatosan választottuk.

2020. dec. 29. 09:47
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze, de ez a még felsőbb hatalom titkos, nem is mered említeni, nehogy bekasznizzanak. Kitalálom, a Gyíkemberek Tanácsa....
2020. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"A kormány a legfelsőbb hatalom"



Amikor egyetemre jártam, politológia kurzus kb első óra: demokráciában (még illiberálisban is..) a legfelsőbb hatalom mindig a NÉP.

Mindig.

2020. dec. 29. 09:51
 6/16 A kérdező kommentje:

de ez a még felsőbb hatalom titkos"



EMBER!!! Gugli van otthon?

Na mi volt 2004. május 1-től? Na MI??

HŰdenehéz igaz??


Néven se lehet nevezni??

Barom!!!



[link]



NÉVEN SE LEHET NEVEZNI!! Illuminati...

2020. dec. 29. 09:52
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"a legfelsőbb hatalom mindig a NÉP"


Nem tudom, te hogy vagy vele, de én eddig akárhány törvényt meg határozatot próbáltam hozni, mindig qrvára leszarta mindenki. Ez a "nép" talán valami titkos kódnév lehet vegán gyíkemberek számára, vagy nem tudom.


Tudom, nem vicces, legyünk inkább objektívek! Itt a teljes lista azokról az esetekről, amikor az ún. "nép" a kormény intézkedéseit vétózta, hatályon kívül helyezte, esetleg módosította:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

2020. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

de itt megint az üres melléduma megy, mert feltettem egy kérdést, és már mindenről van szó, csak arról nem amit kérdeztem.


szóval a szokásos a felhozatal.

2020. dec. 29. 10:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Te melyik világban élsz? A kérdésed az volt, hogy "Mikor?", és megkaptad a választ:"Semmikor.". Ez még nyelvtanilag is passzol. Lehet, hogy néha vizet is kéne inni...
2020. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

kérdező, erre csak annyit lehet mondani hogy jan 11 mínusz 1 nappal legkésőbb be kell jelentsék.


de voltaképp mérget vehetsz rá, hogy rádobnak + 30 napot jan 11-re, így voltaképp mindegy mikor jelentik be

2020. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!