Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért akarják visszatoloncolni...

Miért akarják visszatoloncolni hamarosan a végzősőket?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy ez akkor érvényes, ha az oltási tervben előre is hoznak minket.

De ugye ez azt jelenti, hogy nem az oltásokkal párhuzamosan, hanem azt követően küldenének minket vissza, ugye?

Ezen felül, ha vissza"engednek" minket, remélem csak önkéntes alapon lesz vagy ha nem, akkor csak az érettségi órák legyenek jelenléti módon, tömbösítve.



2021. jan. 22. 18:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Érettségi óra alatt én a 4 kötelező tárgyat értem, illetve a fakultációkat.
2021. jan. 22. 18:27
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Hogy normálisan meg lehessen tartani az érettségit ezért
2021. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Az érettségi mindenhogyan "jelenleti" lesz...
2021. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Egész egyszerűen visszamentek az iskolába és tanultok, mint régen.
2021. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Úgy látszik nektek semmi se jó. Idáig azért sírtatok, hogy online nem tudtok felkészülni, most meg a jelenléti a probléma. Tanuljatok inkább.
2021. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5: Én végig is a távoktatás mellett voltam 2020. március 15-étől.

Csak a GYK-n ált. anonimek az emberek.

Én meg fel tudok így online készülni.


Azt meg tudom, hogy az érettségi jelenléti lesz, én csak úgy értettem, hogy az arra való felkészülés az lesz-e mondjuk március-áprilisban.

2021. jan. 22. 19:19
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Hát még nem biztos az, hogy ti mehettek majd kövi héten kiderül.
2021. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén... Nekem sokkal könnyebb az életem amióta online oktatásban részesülök. Több energiám van a tanulásra, nem faradok el az utazásba és a szemináriumok közötti rengeteg idő is feleslegesen telt, míg azt másra is kihasználhattam volna itthon.

Szóval, a lényeg, hogy ha úgy dönt a kormány, hogy vissza kell menni, akkor nekünk alkalmazkodni kell, attól függetlenül hogy tetszik vagy sem... Egyszer úgyis vége lesz, nem lesz örökké digitális oktatás

2021. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

"Egész egyszerűen visszamentek az iskolába és tanultok, mint régen."


Majd ha meglesz az oltás, abból is a 2 menet, mert az elhallgatja a dicső vezér hogy a szuper orosz vakcinából 2 oltás kell 21 nap vagyis 3 hét különbséggel.

És eleve február végén jöhet a szállítmány (ld Szíjjártó közlése)

akkor számoljunk..... feg vége + oltás megszervezése + beadása + 3 hét várakozás + 2. menet. És az már erősen április lesz. és akkor és nem előbb lehet behívni a diákokat.. ugyanakkor ápr végén meg vége a végzősök tanévének.

nektek kijön a matek? nekem nem.

2021. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy matek emelt, vagy egy fizika kémia emeltre nem lehet olyan egyszerűen felkészülni, mint egy irodalom emeltre.

Kell a jelenléti nekik legalább.

2021. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!