Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Városmajori Gimnázium, II....

Városmajori Gimnázium, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium vagy Móricz Zsigmond Gimnáziumba jár (t) innen valaki?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla?
2010. aug. 15. 14:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
40%
mit kéne róla mesélni?:D
2010. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mi érdekel? diákok? tanárok?
2010. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
minden :)
2010. aug. 15. 15:56
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Ezek közül a legkeményebb a városmajori, oda jár az egyik volt osztálytársam.. Igazából nem tudok sokat mesélni róla, és 6. után felvételiztem de nem sikerült bejutnom. A suliról sok jót hallottam, a bnőm is imádja. A Rákócziba is jelentkeztem anno, ez már annyira nem kemény suli, bár nem tudok róla sok mindent. Egyik ismerősöm mesélte hogy rengeteg a kötelező olvasmány :D Móriczba jár jópár volt osztálytársam, és nagyon szeretik. egy 4es átlaggal be lehet kerülni, és állítólag jó. Bocsi, hogy csak ennyit tudok mondani, de egyik se az én iskolám :)
2010. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

a Rákócziba én is jelentkeztem és nincs nekem olyan rossz angol tudásom, de egy árva szót nem tudtam, olyan kemény volt az angol szóbeli...o.O

meg volt ott egy SzabóLőrinces!! is és ő is aztmondta, hogy nagyon nehéz volt...:/ a városmajoriról nem sokat hallottam, elvileg oda nagyon sokat kell tanulni, de nagyon jó suli...:)

2010. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

a Rákóczi egy nagyon jól felszerelt, gazdag iskola, nagyon jó nyelvtanárokkal, akik jól tanítanak (én oda járok, és esküszöm, hogy egy deffektes tanárom sincs, ami nagy szó)

VISZONT undorító szerintem az egész suli, gyűlölök oda járni, egyszerűen azt sugározza, hogy mi kib*szottul tökéletesek vagyunk, tele van 40 kilós sznob lányokkal, akik rohadt jól néznek ki, de üres a fejük, és szintén sznob hímringyókkal

2010. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha még érdekel.......:D

A VMG a legerősebb, de én is nagyon sok jót hallottam róla. Az épület belseje szép, barátságos.

A Rákócziról is a többiekkel ellentétbe csak jót hallottam. Van ismerősöm aki odajár és imádja. Az épülete nemrég lett felújítva ezért ez is nagyon szép.

A Móriczrol nagyon sok rosszat hallotam. Sokan már év közben elakarnak jönni, mert nem tudnak beilleszkedni és és én úgy HALLOTTAM(nincs személyes tapasztalatom) tele van sznobokkal.

2010. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%

utolsó válaszoló ez nem igaz! én most kezdtem oda járni (7es vok) és imádom, és egyáltalán NINCSENEK OLYAN DROGOS SZNOBOK AKIRÖL TE BESZÉLSZ... :P egyébként meg a rákócziról hallok mostanába rosszat (pl. drogoznak, meg sznob az egész társaság :P)

egyébként a móriczban NINCS csúfolódás, eléggé összetartó suli. meg am tudjátok nm rég halt meg 2 11-es lány a wb-ban és az iskolánk mostanában is naon összetartó <3

szal meg az tény, h nm a legerőseb, de elégggé jó, meg van rendesen tanulás ha ettöl félsz xĐ

2011. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsó!osztályodról tudnál kicsit mesélni?pont a 6évfolyamos érdekelne..:)
2011. febr. 12. 22:16
 10/15 anonim válasza:

hát én először arra számítottam, hogy a teljes társaság sznob és bunkó lesz, mert ezt hallottam a móriczról :P De szerencsére nincsenek olyan sznobok, a lányok jó fejek, a fiúk közül van néhány gyökér, de ettől eltekintve naon jó kis osztály lett :) + az osztályfőnökünk is végre egy jó fej tanár

14/L

2011. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!