Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a Szinyei Merse...

Szerintetek a Szinyei Merse Pál Gimnázium vagy a Madách Imre Gimnázium a jobb? Mert mind a kettőben indul spanyol tagozat és nem tudom melyiket jelöljem meg előrébb

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Madách! Egyértelműen :)
2011. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Indoklást is leírnál légyszíves Köszönöm :)
2011. okt. 14. 21:42
 3/8 anonim válasza:
45%

Ha csak nem hullik a szüleid ölébe naponta 100.000 forint, akkor Szinyei! Nagyon jó a spanyol tagozata; sokat romlott az iskola színvonala az elmúlt években, de a spanyol még mindig népszerű, és közel sem nevezhető "gyűjtőtagozatnak".

Madáchba sznobok járnak főként (tisztelet a kivételnek), nem túl jó a társaság, és nem is veszik olyan komolyan a nyelvet, ahogy hallottam .

2012. febr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

a Madách , nagyon-nagyon erős, erősen megválogatják kiket vesznek fel.. 70pont alatt nem is lehet bejutni.. ERŐS


a Szinyei ..azt inkább középerősnek mondanám..

2012. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

02-16 00:07

senkit nem ismerek a madáchban, akinek az ölébe hullana napi 100000 ft. mig tényleg erős, ÉS komolyan is veszik nemcsak a nyelvet, hanem mindent. viszont csak fél osztály van,akik biztos, hogy spanyolul tanulnak a haladó angol mellett, az egyik osztályban pedig elosztják, hogy ki mit tanul, és -azt hiszem-azután lehet cserélgetni,de ez nem biztos. szinyeiről nem hallottam sokat, szóval valószínűleg nem egy rosszhírű versenyistálló.

2012. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Első vagyok. A spanyol tagozat ugyebár haladó angol nyelvvel indul, és a spanyolt tanulják kezdő szintről, minden évben heti 5 órában. Van egy másik osztály, ahol megválaszthatod, hogy milyen nyelvet szeretnél tanulni (spanyol, olasz, orosz, francia, német), és ezt a négy év alatt heti 4-4-5-5 órában tanuljátok. A különbség így nem látszik soknak, viszont sokat számít az a heti egy óra plusz már 9-10.-ben is. Szerintem. :) Sok sikert!
2012. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
67%
Én nem akarok senkit se megsérteni, de a Színyei az egy nagy szar iskola. Ismerősömet 45 pontos központival vették fel oda... WTF???? ebből lejön a színvonal
2012. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
szinyei egy gagyi, fogyatekosoknak valo gimnazium
2016. júl. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!