Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Összesen 12 perc alatt megoldo...

Összesen 12 perc alatt megoldottam a 3 matekos központi felvételit. Egy vicc, hogy milyen könnyű feladatsor volt. Még én szégyellem magam?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Nem kell szégyellned magad, tanultál, ezért ment. Az szégyelje magát aki nem tanult.
2021. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
A magyar is egy nulla nehézségű feladatlap volt. Felvételire nem is szabadna ilyet adni.
2021. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha a matek megy is, a szerénység nem igazán! ;)


Annyit mondanék, hogy ahhoz hogy sikeres légy majd a későbbiekben elég sok alázat kell majd!


Láttam már "hogy lehet nem érteni a matekot" srácot első félevben elvérezni analízisből... :D

2021. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Most megnéztem a 2021-es központi matek felvételit háát... Nem volt valami nehéz. Én 2014-ben írtam, az akkori feladatsor sokkal nehezebb ehhez képest. 2021-esből 40 pont alatt írni szégyen...
2021. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már annyira vártam, hogy jöjjön valaki, hogy nekik mennyivel nehezebb volt a felvételi.

Ha szabad kérdeznem, hány éves vagy kérdező? Mert pl. 20 évesen nem olyan nehéz gyorsan megírni egy 13-14 éveseknek szánt matek felvételit.

Mondjuk én még nem vettem a fáradtságot, hogy megnézzem, hogy mennyire volt nehéz az idei felvételi, de nem hinném, hogy sokkal könnyebb volt, mint tavaly, vagy azelőtt.

2021. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%

Kedves #5. Nyugodtan összehasonlíthatod a 2014-essel nagyságrendekkel nehezebb volt mint ez.

Én egyáltalán nem vagyok matekzseni, középiskola óta nem tanultam matekot és ott is hármas-négyes voltam, de még így is megoldottam volna kb. 10 perc alatt.

2021. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
94%

Utolsó válaszoló!

Nagyon rosszul látod, képtelenség ott helyben 10 perc alatt végig csinálni. Én is idén írtam,nem vagyok matek zseni, 4-es vagyok belőle. Én 40 perc alatt oldottam a feladatokat. Szerintem nehez volt a magyar és a matek is. Aki nem most írta az meg ne írjon véleményt,el lehet húzni. Egyébként nekem nem sikerült rosszul,ha alapból jó tanuló vagy és sokat készültél nem lehet elrontani,de azért ilyen nagyképűen nem kéne odairni,hogy 10-12 perc alatt megoldható,mert nem. 😡

Puszi☺️

2021. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!