Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Végzősök! Ti is eddig könnyűne...

Végzősök! Ti is eddig könnyűnek ítélitek az idei érettségi feladatsorokat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Alapvetően igen. Az előző évi érettségiket oldva kevesebb pontot szereztem, vagy választ tudtam. Idén viszont mindenhova tudtam írni, és jó jegyre számítok.

Viszont a magyartanárnőm azt mondta, hogy ez az érettségi nem volt könnyebb előző évieknél. Hozzátette, hogy minden évben azonos nehézségi fokkal dolgoznak, így az idei max azért tűnhetett könnyebbnek, mert jól begyakoroltuk.


Ha ő mondja... 🤷‍♀️

2020. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A magyar nekem ugyanolyan nehéznek tűnt mint azok amiket előző években írták. A matekkot jónak éreztem de utólag nézve a megoldásokat elég sok mindent elrontottam. De ettől nem gondolom hogy nehezebb lett volna.
2020. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az emelt magyar 1.része odakent rendesen,ott meg volt a meglepetés:/

Na de a matek 2.része szerintem sokkal nehezebb volt mint szokott,ott szintén.

A töri talán könnyebb volt,bár ez a vallás-közoktatásügyi miniszter 😂

2020. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szövegértés elég egyszerű volt, a novella is könnyen elemezhető. A matek lényegesen könnyebb volt, mint az előző években. Nekem azoknak a második része sosem sikerült, itt viszont jó lett. A törit én angolul írtam, ez sokkal rosszabb lett sajnos, mint amire számítottam, az előző évi feladatsorok jobban sikerültek.
2020. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Melus Pelus válasza:
Ja
2020. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!