Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a Debreceni Egyetem...

Vélemények a Debreceni Egyetem villamosmérnöki karáról?

Figyelt kérdés
Szeretnék a Debreceni Egyetemre felvételizni, első sorban villamosmérnöki és mechatronikai mérnöki jött szóba, bár szerintem villamosmérnöki lesz. Érdekelne azok véleményen, aki a fentebb említett szakok valamelyikén tanul. Mennyire jó a villamosmérnöki képzés? Mennyire nehéz? Mennyire versenyképes a diploma? Jobban megérné-e BME-re menni?

2021. jan. 25. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ilyen kar.
2021. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Resistor ***** válasza:
100%
Először is van villamosmérnök képzés Debrecenben a TTK-n a fizika intézetben. Nekem 2 ismerősöm van aki ott végzett egy tanult ott jelenleg és én is oda tervezek jelentkezni meg pár barátom is. Szerintem nincs már nagyon ilyen, hogy ez BME-s ez meg DE-s akkor az egyik okos a másik hülye. Mind a ket egyetemen az egyéntől függ, hogy milyen szakmai dolgokat sajátít el milyen szinten. Szerintem oda menj ahova szeretnél, amelyik szimpatikus. Én pl a BME-re terveztem menni csak egy éve kitaláltam, hogy én duálisban akarok tanulni ott meg alapképzésen nincs, volt kiktől kérdeznem milyen a suli, sok kollégiuma van nekem az is szempont volt. Ha végül Debrecenbe adod majd be villamosmérnöknek akkor felvehetjük majd a kapcsolatot, ha gondolod. :D
2021. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
DE nagyon gyenge, mindenképp a BME-t javaslom.
2021. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a 3. személytől kaphatok pár érvet?
2021. jan. 27. 09:47
 5/5 anonim válasza:
Írj privátot, hogyha még most is érdekel a dolog. A következő félévben végzek, szóval már minden olyat tudok, ami érdekelhet;)
2021. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!