Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » RTL Híradó mennyire megbízható...

RTL Híradó mennyire megbízható forrás ha oktatási járványhelyzetről van szó? Ld tegnap esti híradó

Figyelt kérdés

ahol is bejelentették hogy a végzősök egy esetben térhetnek vissza jelenlétibe az érettségire való (jobb) felkészüléshez ha oltatják magukat. (Már ha lesz mivel és hol és kivel stb...)


Ez egy hivatkozási alap ami ott elhangzott vagy csak egy bulváros figyelemfelhívó maszlag?


2021. jan. 25. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
M1 hitelesebb.
2021. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
komoly választ kérek nem trollkodást. az M1 az tényleg egy CSATORNA a szó szoros értelmében amiben szenny úszik csak. evidens hogy bármit nézek csak azt nem.
2021. jan. 25. 11:31
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

"komoly választ kérek nem trollkodást."

Mondja ezt a legnagyobb troll az egész oldalon XDD

2021. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Bulvár.

Hogy lehetne ezt megszervezni? Hallottál olyat, hogy a végzősök osztályaiban tanító pedagógusokat itt és itt oltják be? A 12.-esek meg itt jelentkezhetnek oltásra? Ami egyébként 18 éves kor alatt be se adható, és nem minden 12.-es töltötte be a 18-at. A védettség pedig a 2. oltás után nem tudom hány nappal lesz teljes. Szóval ha ma megkapná minden érintett az első adagot, se mehetnének febr. 1-én.

Ráadásul az oltás nem kötelező se a diáknak, se a tanárnak. Az osztály fele otthon, a többiek az iskolában, a tanárok szintén vegyesen...

2021. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Hogy lehetne ezt megszervezni? Hallottál olyat, hogy a végzősök osztályaiban tanító pedagógusokat itt és itt oltják be? A 12.-esek meg itt jelentkezhetnek oltásra? Ami egyébként 18 éves kor alatt be se adható, és nem minden 12.-es töltötte be a 18-at. A védettség pedig a 2. oltás után nem tudom hány nappal lesz teljes. Szóval ha ma megkapná minden érintett az első adagot, se mehetnének febr. 1-én."



ez mind nagyon szép és a Zorbán ezt nem tudja?

2021. jan. 25. 11:37
 6/12 A kérdező kommentje:

" Szóval ha ma megkapná minden érintett az első adagot, se mehetnének febr. 1-én.""


de azt még mindig megtehetik hogy oltás nélkül kinyitják az iskolát és A_-Z-ig mindenkit berendelnek... nem végzőst hanem 9-12. osztályt zusammen...


miért nyáron is "nyitottak" nulla oltással és egymás valagában voltunk a Balatonon...

2021. jan. 25. 11:39
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

"miért nyáron is "nyitottak" nulla oltással és egymás valagában voltunk a Balatonon..."


Akkor még nem volt oltás, és valószínűleg mégegyszer nem csi nálna a kormány ekkora marhaságot.

2021. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
na meg a jó kis őszi nyílt házas soksokezres focimeccseket se feledjük el... Gesta Orbanorum.
2021. jan. 25. 11:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt már nem bírtam nézni...

Az oltás önkéntes. Pont. Nem erőltethetik rá sekire, és nem tilthatnak ki senkit az iskolából, csak azért mert nincs beoltva. Ennek megfelelően az oltás nem feltétele annak, hogy a végzősök visszamenjenek az iskolába.

"Akkor még nem volt oltás, és valószínűleg mégegyszer nem csi nálna a kormány ekkora marhaságot."

Miért, szerinted fenn kellett volna tartani a korlátozásokat napi 20 új beteg mellett, nyáron? Normális vagy??

2021. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"és nem tilthatnak ki senkit az iskolából, "


nem is fognak senkit kitiltani csak épp az iskolák maradnak zárva és nem lesz hova bemenni...

ld a mi sulink.... elvileg be lehet menni "konzultációra" papíron.... és nyitva van a suli? heti 1x 3 órát, és nulla tanár van benn! Jó konzultálást! de nem vagy kitiltva! csak nincs hova bemenni.

2021. jan. 25. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!