Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tiszta ideg vagyok! Ha nincs...

Tiszta ideg vagyok! Ha nincs egyik középsuliban se a gyerekem a felvettek között, ez esetben nekünk kell keresni iskolát? Mennyire megbízható a honlapon a lista? Várjak inkább a levélre, az a biztos?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 21. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható a honlapon lévő lista, ha nem vették fel sehova akkor automatikusan gyűjtő iskolába kerül a még tanköteles diák. Helyfüggő hol melyik iskola ez, de jobb keresni egy másik sulit a nyáron és oda beíratni, mert a gyüjtő osztályba olyanok kerülnek akiket még egy gyenge szakiskolába (vagy most már asszam más a neve) se vettek fel.
2018. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos megbízható a lista. Pár napon belül kijön a lista, hogy hol maradt hely és neked kell bemenned intézni a felvételt, ha nem akarod hogy csak úgy beosszák valahová. Ideiglenes listán hogy állt? Esetleg ha van ahol épphogy lemaradt ott írj méltányosságit és vidd be az igazgatónak. Sok hely szokott maradni, úgyhogy azért nyugodj meg, találsz helyet. Melyik iskolák voltak megjelölve?
2018. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
IX.ker.Weöres Sándor Gimnáziumot tudom ajánlani, ott sztem van szabad hely. Angolos vagy németes a gyerek? A XVIII. ker-i Vörösmarty németeseknek fog meghirdetni pótfelvételit, az is nsgyon jó gimnázium.
2018. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható a lista, és NE várj SEMENNYIT se, most az legyen a legfontosabb dolgod, hogy a lehető leggyorsabban keresel egy tűrhető sulit a gyerekednek!!!
2018. ápr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Milyen sulikba jelentkezett

eddig?

2018. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Esetleg nézzetek szakgimit
2018. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A Weöresben is CSAK 2 HELY maradt úgyhogy igyekezz!!!!!!!!
2018. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az újpesti Berzében kéttanyelvű szakra és nyek-es re is várnak jelentkezőket!

Jó suli, ha a közgáz jó irány nálatok, mindenképpen érdemes jelentkezni :o)

2018. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálkozni fellebezèssel, de egyèbkènt semennyit se várjatok, most kezdjetek el kutakodni ès ahova van hely irasd be, ha nem akarod, hogy valami cigány gyűjtőbe kerüljön.
2018. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Sokat lendítettetek rajtam!
2018. ápr. 24. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!