Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Székesfehérvári...

Milyen a Székesfehérvári Bugát Pál Technikum?

Figyelt kérdés

Pedagógiai szakra szeretnék menni.

Mennyire nehéz bekerülni? Mennyire húzós a pedagógiai szak? Mennyit kell tanulni? A pedagógia mellett tudnék heti 4 fociedzésre járni?

Milyenek a tanárok? Milyen az oktatás?



2021. jan. 25. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ott tanár az atiktokos nő
2021. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi nincs titokom. De tudnál mesélni arról hogy milyen az iskola?
2021. jan. 26. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ismerősöm jár oda. Azt mondja, hogy a légkör nagyon jó, tanárok jó fejek(főleg az a tiktokos nő, mert az osztályfőnöke).
2021. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Melyik szaknak az ofője és hányadiknak?
2021. jan. 26. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Magyar-tori. 10.-es a csaj asszem.
2021. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És maga az iskola milyen? Milyen a pedagógiai szak?
2021. jan. 26. 23:17
 7/7 anonim válasza:
Szia! Ped.-es vagyok a Bugátban. Én nem bántam meg, hogy ebbe a suliba jöttem. Szerintem nem nehéz ide bekerülni, nem hiszem, hogy annyira néznék az átlagokat, mert a mi osztályunkban is vannak jobb és rosszabb tanulók is. Ugyan annyit kell tanulni, mint általánosban, max. kicsit többet, de idővel megszokod. Szerintem simán eltudnál járni sportolni, mert nálunk is vannak sportolók és nekik is van idejük rá. Az oktatás egészen jó, a tanárok sem rosszak. Remélem tudtam segíteni :D
2021. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!