Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki jogi karra jár, melyik...

Aki jogi karra jár, melyik suliba és hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Esetleg levelezőn milyen lehet?
2010. aug. 15. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Huh én egy évet jártam jogi karra az ELTE-én de iszonyú volt. Mindenki tökre beképzelt volt, lenézték a többi szak diákjait, néha még egymást is.Versengtek ki a jobb és a pofájába nyomták a rosszabbnak. Volt egy csaj aki bemószerolta a diáktársait a tanárnak csak azért, hogy segéd tanár lehessen belőle....

Szóval én inkább átmentem egy másik szakra mert nekem nagyon nem tetszett ami ott folyik.

Persze azért nem ilyen tragikus mert volt pár jó arc de a többség háááttt......

2010. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egészen válasz a kérdésre, de nekem barátnőm is az ELTE-re jár/t szabad bölcsészetre. És most azért hagyta ott, mert ugyanaz folyt ott is, amit az előző leírt. Beképzelt, nagyképű, lenéző emberek.
2010. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én SZTE-ÁJTK-n vagyok, itt nagyon jól érvényesül a következő mondat: "nem bejutni, bent maradni a nehéz"!

Csoporttársak közt vannak sznobok, de vannak teljesen normális, kedves emberek is, vannak akik jegyzettel/tétellel segítik a másikat, van aki egy szót nem hajlandó segíteni, holott ő is mástól kapta az anyagot.

Alapjában véve nekem tetszik, mert ez érdekel (gimiben a társadalomismeret meg a töri és a nyelvek voltak a kedvenceim), ha te is így vagy vele akkor max csak annyi bajod lehet, hogy nagyon sokat kell tudni és főleg a jogi tárgyaknál szó szerinti pontossággal.

Levelezőt nem tudom, nappalis vagyok, de nem biztos, hogy bevállalnám a levelezőt.

2010. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Igazábóól érdekelne,csak tartok attól,hogy nagyon túltelített szakma.
2010. aug. 18. 19:32
 5/5 anonim válasza:
Már ne is haragudj, de az, hogy nem bejutni nehéz, hanem bennmaradni, az egytől-egyig minden egyetemre igaz.
2011. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!