Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy vegyem rá anyut, hogy...

Hogy vegyem rá anyut, hogy átirasson egy másik suliba? Bővebben lent! FONTOS!

Figyelt kérdés

Azt van,hogy most kezdtem meg a 9.et egy nyelvi előkészítős suliban.Mit ne mondjak borzalmas már mindenki jóban van majdnem mindenkivel én nem nagyon van egy "barátnőm" őt régebbről ismerem!Borzalmasan viselkedik velem folyton leéget a többiek elött csicskáztat stb...De eddig nem akartam elmondani anyuéknak,hogy ne aggódjanak,de mostmár elegem van.Van egy másik suli ahova sok barátom jár kb. a fél osztályt ismerem és mind kedvesek velük beszéltem,hogy szívesen átmennék,nagyon örültek neki.Viszont csak félévkor mehetnék mert ugye nyelvi előkészítősbe járok az meg egy sima gimi és nekem csak szintfenntartó óráim vannak és ezért ha évvégén mennék akkor jövőre megint 9.es lennék.De anyu nem akarja mert ez egy erős iskola meg én választottam...hogy győzzem meg,ha mondjuk mindennap sírnék vagy szomorkodnék megsajnálna?

Remélem értitek,köszi a válaszokat előre is :)


2011. okt. 9. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

mondd el neki hoyg mit csinál veled a ,,barátnőd".

és tanulj jól,tudjál jóval többet ,hátha akkor nem veszi figyelembe hogy erős v nem erős suli.

2011. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha jól tanulok akkor meg azt mondja hogy milyen jól megy és azért ne menjek át...vagy nem? Amúgy nem vagyok rossz tanuló 4-5ös!
2011. okt. 9. 21:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom hogy kezdjek neki...mert eddig csak jót mondtam nekia suliról ugye....és így fura lenne,hogy eddig végülis hazdudtam neki :(
2011. okt. 9. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem érvelj a barátnőddel.esetleg egy tanárral,ha van olyan akivel lehet.
2011. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig egyszer ki kell fakadni, és elmondani, hogy az a sok jó, amit a suliról mondtál, nem mind igaz és mennyire kellemetlenül érzed magad ott. A folyamatos stressz rossz hatással van a teljesítö képességedre. És azért akartál oda menni, mert csak jót hallottál róla, de az "árny oldalát" is megismerve már egyáltalán nem ezt választanád. Egyébként 5 év egy rossz közösségbem maga lehet a pokol, rányomhatja a bélyegét a szociális fejlődésedre. De az is lehet, hogy kicsit zárkózott vagy és azért nem fogad be igazán a környezeted a jelenlegi sulidban. Neked kell nyitnod a többiek felé.
2011. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most biztosan le leszek pontozva, pedig jó szándékból írom. Én a szüleid helyében tuti, hogy nem engednélek másik suliba. Az életben mindig lesz pár olyan kedves személy, mint most a "barátnőd", és ha most nem tanulod meg kezelni a helyzetet, mi lesz később? Ne kerüld a konfliktust, állj ki magadért. Nehogy már neked kelljen sulit váltani egy ilyen hülye miatt! Új suliba kerültél, előtted a lehetőség, hogy nyiss a többiek felé és új barátokat szerezz. Ezt a kiscsajt meg próbáld meg valahogy leépíteni, nézd levegőnek, ha nem segít, mondd meg neki konkrétan, hogy leállhat, mert hülyékkel nem vagy hajlandó foglalkozni.
2011. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alanen válasza:
Azért az sem jó, h 5 éven keresztül egyedül gubbaszt a teremben, és mindenki őt piszkálja... Én 7-8ban voltam így, és eléggé rányomta a bélyeget a hangulatomra mindig...
2011. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!