Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz hogy február 1-én vissza...

Igaz hogy február 1-én vissza kell térniük a középiskolásoknak tantermi oktatásra?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Még nem volt erről érdemi döntés, így se megerősíteni se cáfolni nem tudja jelenleg ezt az állítást. Pár nap és kiderül. Persze az emberek jó része arra tippel, hogy februárban még nem lesz jelenléti oktatás. A fene se tudja, majd meglátjuk hogyan döntenek a döntéshozók a hét második felében.
2021. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Meg nem biztos de szerintem nem megyünk vissza.
2021. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Utalgatnak ra hogy nem megyunk vissza, ma is ki lett hangsúlyozva hogy nem enyhitenek a szabalyokon.
2021. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

A Csúti azt mondta felmerülhet a végzősök visszaengedésének lehetősége HA oltva lesznek. Ha.

Szóval sohanapján kiskedden. Mire oltva lesznek rég leérettségiznek.

2021. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!