Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a magyar oktatás...

Mit gondoltok a magyar oktatási rendszerben a tanárok és diákok közti kommunikációról?

Figyelt kérdés
Nálam nagyon gyakran előfordul most, így digitális oktatás alatt, hogy a tanárok este 11-kor vagy utána küldenek feladatokat, hétvégén, mintha éjjel-nappal elérhetőnek kellene lennünk. Ezzel szemben, a házirendben foglaltak alapján mi, ha 16:00 után küldünk valamit vagy írunk, arra nem kötelességük reagálni. És hát ez így is szokott lenni, hogy csak másnap, vagy akár napokkal később válaszolnak csak. Ti mit gondoltok erről?

2021. jan. 26. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy ők akkor küldik ki, azt nem hozza rögtön magával, hogy neked azonnal válaszolnod kell, gondolom én. Felteszi a feladatot és nyilván ad egy határidőt is, ami mondjuk nem még aznap estére szól.

Bár én ezt ütemezett küldéssel szoktam megoldani, hogy ne pittyegjen a tanulók telefonja hajnalban meg éjszaka. Beállítom este mikor elkészült és a rendszer reggel küldi csak ki.

2021. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Attól, mert éjjel küldi ki, neked nem abban a pillanatban kell megcsinálnod, hanem a határidőre. Az meg nem mindegy, hogy mikor kapod meg a feladatot?
2021. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!