Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem túl jó kommunikációs...

Nem túl jó kommunikációs képesség, és 47 pontos magyar még van esélyem a 4es-re?

Figyelt kérdés
vagy inkább tegyek le róla:D

2013. jún. 4. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval 47%, nekünk azt mondták ma, hogy 20%-ot javít a hibátlan szóbeli. Szóval akkor neked lesz 67%-od, és az 4-es. Persze ha hibátlan a szóbelid!
2013. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
minél rosszabb az írásbeli elvileg annál több pontot ad a jó szóbeli..hát kösz :D
2013. jún. 4. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért az írásbelidnek is jónak kell lennie, hogy minél jobb jegyed/százalékod legyen a végén.
2013. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sokkal jobbra számítottam, olyan 4es 65 pontosra.. pff de 15 pont minuszt kaptam a helyesírás miatt is:\
2013. jún. 4. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, a helyesírásom nekem is nagyon rossz lett... :/
2013. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hozd legjobb formád és ne görcsölj rá a négyesre, úgyis a százalék számít. Fölösleges emiatt izgulni.
2013. jún. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ha oda felvennének, amit szeretnék csinálni az életben, oda nem nézik az eredményeket, csupán magam miatt fontos lenne
2013. jún. 7. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!