Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Ady Gimnázium 6....

A debreceni Ady Gimnázium 6. osztályosáról tudnátok írni véleményt? Milyen a szóbeli felvételi?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
gimiskola.nhely.hu
2021. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én oda járok és jövőre fogok éretségizni. A tanítás maga elég jó meg rendesen felkészítenek a felvételire, mondjuk azon is múlik a dolog, hogy te mennyi munkát fektetsz bele meg, hogy milyen a tanár (azért vannak itt is érdekes emberek😅). Én, hogy őszinte legyek nem vagyok egy tanulós fajta de azért a jegyeim viszonylag jók, mert ha odafigyelsz nagyrészt meg lehet tanulni és hát elég hatékony a tanítás. Azon kívül meg az osztállyal is eléggé összecsiszolódtunk már (6 év ugye sok idő) és egy elég jó közösséget alkotunk.


Szóbeliről annyit, hogy nekem anno annyi volt, hogy

1.Volt egy szöveg amit fel kellett olvasnom(ezek általába kötelező olvasmányok vagy ajánlott olvasmányok) és abból tettek fel kérdéseket.

2. Volt egy ilyen logikázósabb matek feladat. (Nekem az volt a kerdes, hogy hány háromszög van egy képen)

3. Egy hétköznapi kérdés amit végig kellett gondolni józan paraszt ésszel. Pl. "Hogy lehet szivárványt csinálni?" meg "Mi az a hóhatár a hegyeknél?" Kb. Ilyesmik.

Szerintem ennyi amit tudnod kell. Én abszolút ajánlom, csak a drámásokat kell kerülni xD.

2021. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. jan. 28. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!