Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most mi lesz így az érettségivel?

Most mi lesz így az érettségivel?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok.

Akinek kell a tanár segítsége a felkészülést illetően az beszopta?

Vagy én tényleg nem értem már mi van. Azt sem tudom mit tanuljak, kétségbe vagyok esve.

Nagyon reméltem hogy februártól vissza megyünk a suliba, de nem így lett.


Vki mondjon már vmi bíztatót vagy, hogy mit csináljak, mert nem tudom. Most így érettségiket gyakorolgatok, de hát nem tudom mivaaan.



2021. jan. 28. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Oldd meg az eddigi érettségi feladatokat. Van megoldókulcs is hozzá.


Túl van hypeolva ez az érettségi téma, az egyetemen mindenki maga tanul és készül a vizsgákra.

2021. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

"Oldd meg az eddigi érettségi feladatokat. Van megoldókulcs is hozzá."


egy matek fizika kémia tárgy esetében ez édeskevés.


meg aztán ha ez elég akkor a tanárok minek vannak? Mire kapják a bért?

2021. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Tanítás ugyanúgy van, ha fizikából akarsz érettségizni, akkor illik elmenni faktra.
2021. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

"kkor illik elmenni faktra."


Ami vagy van vagy NINCS és ha van is az is online és annyit ér mint a .... semmit.

2021. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Ja és tényleg bár én nem fizikás vagyok de ha az lennék: MILYEN FAKT? Hol és kinek? Nálunk ilyen nincs, noha érettségiző meg lesz belőle.

Akkor nekik milyen bölcs tanács lenne?

2021. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

"annyit ér mint a .... semmit."

Eddig azt mondtad, hogy az online oktatás ugyanannyit ér, mint a jelenléti.

2021. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Én? Hol? Mikor? Idézd.
2021. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

"Ami vagy van vagy NINCS és ha van is az is online és annyit ér mint a .... semmit."


"meg aztán ha ez elég akkor a tanárok minek vannak? Mire kapják a bért?"


Na, most akkor nem jók a tanárok, mert nem készítenek fel, de legyenek tanárok, mert érettségizni akarok, és különben is kapják a bért. Logikus.

2021. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem,ha órán figyelsz és amellett gyakorolsz folyamatosan nem lesz gond. Amiből segítség kellene pedig keresd fel a tanárt,hogy esetleg feltehetnéd e neki a kérdéseid külön.

Ilyenkor túl sok új anyag már nem lesz szerintem,ha eddig tanultál ismételj az előző évek anyagaiból. Tankönyvben is le van írva a legtöbb dolog,így ha valamelyik tanár nem effektíven tanít online tudod pótolni.

Egyébként meg azt tudod,amit normál oktatás mellett is: magántanárhoz menni.

Az online helyzet néha több kreativitást igényel, de a tananyag ( se az új,se az előző éviek, amiről már lehet jegyzet) nem változott!

Esetleg gyakorljatok, tanuljatok többen együtt,így tudtok egymásnak segíteni.

2021. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

1. Beszélj normálisan.

2. Gondolom van nálatok is digit oktatás. Tételeket meg kellett kapnod, állj neki és dolgozd ki/osszátok meg a munkát.

2021. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!