Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi szokott lenni a Deák...

Mennyi szokott lenni a Deák téri evangélikusban a szóbelire bocsátás ponthatára?

Figyelt kérdés
Ha 65 pontot értem el az írásbelin, van esélyem, hogy behívjanak?

2021. jan. 29. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha maximális 50 pontot viszel a sulibol, az is csak 115. Az elmúlt 3 év legalacsonyabb szobeli ponthatára 119 volt, tavaly 126 volt németre, 134 matekra és biologiára (a 150-ből). Szoval szerintem nem sok esély van rá.
2021. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bbmarta ***** válasza:
100%
Sajnos esélytelen! A fiamat 83 pontos központival is csak a német tagozatra hívnák be szóbelizni, ő meg eddig angolt tanult...és bioszra ment volna! Próbáld meg a Berzsenyit! Hasonlóan erős mint a Deák téri, de jobban dzámít a szóbeli és nagyon barátságos szóbelik vannak ott!
2021. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es: Jo suli a Berzsenyi, jár oda a tágabb családbol valaki, de azért a Deák Térivel nem hasonlítanám. Utobbiba két gyerekem jár/járt, összesen 12 évet.
2021. febr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bbmarta ***** válasza:
100%
Nagyon jó suli a Berzsenyi, az egyik fiam ide jár, a másik az Apáczaiba. Idén még erősebb is lett a Berzsenyi a Deák térinél. Nagyfiam hajszál híján a Deák téribe ment,oda járt előkészítőre és a felvételit is ott írta, fel is vették volna, de végül győzött nála az Apáczai. Nem bánta meg, sőt! Olyan kémia oktatást kapott, amilyet sehol az országban nem kaphatott volna. Nem beszélve a nagybetűs pedagógusokról, akik valódi értékeket képviselnek és remekül tanítanak! Nagyon szimpatikus volt a Deák téri mindkettőnknek egyébként. Főleg a hangulata. De sajnos sem az idegen nyelv választás terén, sem a sportolási lehetőségekben nem tud elég opciót nyújtani!És ugye nagyon kevés jelentkezőt tudnak felvenni az iskola kicsi mérete miatt!
2021. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen egyetértek a 4-essel (3-as vagyok). Nyilván minden gyereknek más a jo. Nekem mind a 2 kilencediktől nyelvi osztályba járt. Azért volt ez szimpatikus, mert azzal a heti plusz 1-1 nyelvorával nem kötelezte el magát semmilyen irányba. Míg, ha elmegy mondjuk kémia tagozatra és meggondolja magát, akkor az nehéz ügy. Sok ilyen fiatalt ismerek.

Az Apáczai kémia oktatása legendás. (Bár sajnos nagynevű kémia tanárrol hallottam megbízhato forrásbol nagyon nem jokat, de ezt most nem fejteném ki.) Ezzel együtt az Apáczai tényleg nagyon jo.

2021. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bbmarta ***** válasza:
100%
Lassan már nyugdíjba megy!Viszont a most induló kilencedikesekhez neki nem lesz köze! A másik már-már legendás -zseniális humorú és hatalmas pedagógus- kémia tanár viszont osztályfőnök lesz! Úgyhogy most a harmadik gyerkőccel megint az Apáczaira gyúrunk...a központija megvan hozzá, de kemény a szóbeli biológia tagozaton is!
2021. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Közben beszereztem az infót és megosztom az utókornak:


8 osztályos gimibe:

2020 - 80 pont

2019 - 70 pont

2018 - 82 pont

2017 - 75 pont

2016 - 64 pont

2021. febr. 10. 07:47
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A 8 osztályos gimis ponthatároknak mi köze a kérdésedhez? Ezek a számok a negyedik osztályos felvételizőkre vonatkoznak.


Ideírom az elmúlt évek szobeli behívási ponthatárait (német, illetve matek tagozatra)

2020: 126, 134

2019: 119, 127.5

2018: 119, 129


Ezek a 150 pontbol értendőek (100 a központi, 50 az iskolai pontok)

2021. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát 65 pontos írásbelivel azért a Deák Téri elég necces. Behívtak végül egyáltalán szóbelire?
2021. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a koronavírus miatt idén nincs is szóbeli, vagy online. Engem annó (nagyon régen) 81 ponttal nem vettek fel (bár behívtak), de nem is akartam a szóbeli után oda menni. Azért sok sikert!
2021. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!