Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi szokott lenni a Deák...

Mennyi szokott lenni a Deák téri evangélikusban a szóbelire bocsátás ponthatára?

Figyelt kérdés
Ha 65 pontot értem el az írásbelin, van esélyem, hogy behívjanak?

2021. jan. 29. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
4-es válaszoló: Hát az biztos, hogy az Apáczaiban a legjobb a kémiaoktatás az egész országban, szerintem ez senkinek sem kérdés. A Deák Tér nincs egy szinten az Apáczaival.
2021. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Viszont 65 pontos központival hát mindkettő esélytelen.
2021. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez tényleg esélytelen sajnos. :(
2021. márc. 31. 06:42
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem sikerült úgy a központid, ahogy szeretted volna, de azért ne keseredj teljesen el. Egy közepes gimnáziumba azért szerintem felvesznek ezzel az eredménnyel, mivel az átlagnál jobbat írtál. Aztán meg onnan is tovább tudsz majd menni akár egyetemre is. Persze később akár ha úgy alakul megpróbálhatsz átjelentkezni egy erősebb iskolába, bár nem biztos hogy át fognak venni.


Ha egyházi iskolába szeretnél menni, szerintem a Fasoriba felvesznek 65 pontos központival. Bár a Deák Téri mindenképp színvonalasabb, de nem rossz azért az se.

2021. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, egyáltalán ne bánd, ha nem vettek fel. Velem anno nagyon szemetek voltak a szóbelin, csak azért mert nem voltam nekik szimpatikus, pedig tanulmányilag megfeleltem volna. Tudom, hogy tőlem sokkal gyengébbeket is felvettek.


Egyébként az Apáczai nyilván sokkal erősebb a Deák Térinél, bem véletlenül az ország egyik legerősebb gimnáziuma. A Deák Téri csak szeretne az lenni, de elég középszerű intézmény.

2021. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!