Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 49 pontos felvételivel felvesz...

49 pontos felvételivel felvesznek egyáltalán valahova?

Figyelt kérdés
Rengeteget készültem rá volt hogy hajnalban mentem be előkészítőre és még éjfélkor is gyakoroltam. 49 pontom lett és nagyon nagyon el vagyok keseredve.... De nagyon sok helyről hallom hogy a 60 pontot nem érték el kitűnő diákok. Amúgy Budapesten az Eötvöst az apáczait és a berzsenyit jelöltem meg első három helyre. Meg még egy Dunaújvárosi gimit bár nem hiszem hogy ilyen pont számmal bevesznek bárhova is. (jelöltem olyan sulit is ahova nem kell írásbeli!!)

2021. jan. 29. 22:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Petofi és tuti nem, minimum 60 kell
2021. febr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
*Petofibe
2021. febr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, kérdező?
2021. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Budapest nem kért belőlem
2021. márc. 24. 21:19
 15/18 anonim ***** válasza:
Ow, lett azért olyan ahova esélyes vagy és tetszik is valamennyire?
2021. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
esélyem van de egyáltalán nem akartam oda menni de már és van olyan ahová akartam de már elvették tőle a kedvem úgy hogy beletörődtem ebbe
2021. márc. 28. 01:11
 17/18 A kérdező kommentje:
na újra kezdem mert az előző érthetetlen volt xd. Na szóval. Van 2 suli ahová felvettek/biztos hogy fel fognak venni de az egyikbe nem akartam menni a másikba viszont igen de attól meg már elvették a kedvemet úgy hogy beletőrödtem hogy ez van. Viszont ha van lehetőségem szívesen átmennék pestre ha esetleg van üres hely vagy ilyesmi
2021. márc. 28. 01:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Oww, végülis mindegyik csak egy intézmény, jó lesz az, csak készülj az órákra és légy kedves, segítőkész ^^
2021. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!