Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez a terv működhet e?

Ez a terv működhet e?

Figyelt kérdés
Terv: Az egyik gimid haverom ha megbukik akkor 9.-es lesz ügye. Majd én most 0.-ba járok és jövőre meg én is mennék 9.-be. Majd az egyik most felvételiző barátom is most menne gimibe azaz ő is 9-es lesz. Ha egy suliba felvesznek lehetünk egy osztályba?(csak érdekel)

2021. jan. 29. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏻‍♀️
2021. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha van annyi esze a haverodnak, hogy megbukjon, akkor nyugodtan. Egyébként, ha te 5 éves osztályba vagy, de a haverod 4 osztályosba megy, akkor valószínűleg nem lesztek egy osztályba. Legalábbis nem szokták a kettőt összetenni.
2021. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem akarjuk véghez vinni! Csak kíváncsi vagyok erre! Ennyire buták azért nem vagyunk asszem :D
2021. jan. 29. 23:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk azok, akik gimiből lebuktak, azokat vagy a "rosszabb" osztályokba rakták, vagy az azalatt lévő gimisbe. Gondolom a 0. az nyelvi, oda nem szoktak lebukni. A most felvételizővel, aki 4 évesre megy, meg fixen nem leszel egy osztályban, majd max együtt végezhettek
2021. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha olyan suliba mennénk ahol csak 1 osztály indul?
2021. jan. 30. 01:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!