Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Józan paraszti ésszel meg...

Józan paraszti ésszel meg lehet írni az érettségit 2-esre?

Figyelt kérdés

Az van, hogy fingom sincs hogy álljak neki készülni írásbelire. Angolból már leérettségiztem 4-esre úgy hogy oda még szóbelire se készültem. Az a bajom, hogy itt írásbelihez nincsenek tételek amiket megtanulok. A füzetem össze vissza van hiányos, tankkönyvben meg sok a felesleges ami nem kell, és hát most 4x300 oldalt nem fogok elolvasni, hogy aztán mire a végére érek elfelejtsem az egészet.


Úgy hogy azt találtam ki, hogy nem készülök sehogy, mert igazából nem tudok.


Annyi még, hogy találtam ilyen érettségi felkészítős könyveket 5000-ért, talán abban láttok valami esélyt még.


Töri,Irodalom,Nyelvtan.


Matek jól megy, azokhoz ott a 4 jegyű meg számológép.



2021. jan. 30. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha négy év alatt tanultál, és nem most csodálkozol rá az anyagra, akkor le lehet érettségizni így is. Viszont ha minden információ, adat, név stb. ismeretlennek tűnik, kezdj el tanulni, hogy legalább a javítón átmenj.
2021. jan. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak az irasbelihez is “tetelek”, ott a vizsgakovetelmeny.

Magyarbol csak szovegertes+erveles/hivatalos level+verselemzes/novellaelemzes

Toribol a rovid valaszos reszhez nagyon konnyu kilogikazni mindent, a terkepbol kinezni stb, esszeheh pedig a vizsgakovetelmeny alapjan a mozaikos esszes konyvben vannak kidolgozott esszek.

Valasztott targynak nem tudom mibol fogsz, annyit tudok mondani h az info konnyu (word, excel, ppt, weblapszerkesztes, acces)


Illetve azt sem tudom mibol fogsz emeltezni


A mozaikos konyveket csak ajanlani tudom (100 lepes az erettsegihez matek, tori essze), es most februarban jonnek ki ujak! Kidolgozott tetelek magyarbol, probaerettsegi feladatsorok stb

2021. jan. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!