Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A húgomnak lenne esélye bejutni?

A húgomnak lenne esélye bejutni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A húgom a Berzsenyi Dániel Gimnáziumba szeretne menni. Helyette írtam ki a kérdést mert még nincs 16.

Pontjai:

Magyar: 39

Matek: 34

Vitt pontok: 49

Van esélye hogy felvegyék?


2021. jan. 30. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

"Helyette írtam ki a kérdést mert még nincs 16."



Ez de cuki. Mintha nem minden 8-10 éves 18 évesként regisztrálna ide.


Ezt nem lehet így megmondani. Ez nem egy rossz pontszám, ha mellette jó tanuló, és ez az iskola nem mutat nagy túljelentkezést, akkor bejuthat vele.

2021. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Berzsenyi egy elég nehéz suli nem tudom hogy idén lesz-e de ez általában a szóbelin szokott eldőlni. Általában elég nehéz a szóbeli de ha odateszi magát és látják rajta hogy tényleg nagyon be akar jutni szerintem nagy esélye van
2021. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2021. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem írni hogy a biológia-kémia tagozatra. A szóbelije jól sikerült szerinte
2021. márc. 16. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Eddig összesen 122 pontja van. 2020-ban 162-vel vették fel az utolsót, 2019-ben 168-cal, 2018-ban pedig 167-tel. Ez azt jelenti, hogy egy 45 pontos szóbelit, ha csinált, avval már van esélye. Szorítunk, hogy felvegyék, de az utolsók közt lesz.
2021. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!