Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Behívnak szóbelizni a Leöveybe?

Behívnak szóbelizni a Leöveybe?

Figyelt kérdés
A budapesti Leövey Klára gimnáziumba szeretnék menni. Az írásbelim 59 pontos lett (elrontottam, tudom) a vitt pontszámom 43. Szerintetek van esély rá, hogy behívnak szóbelizni?

2021. jan. 30. 19:38
1 2
 11/14 anonim válasza:
Köszönöm. Egyébként 8-as, miből gondolod, hogy nem lenne elég pontod? Az idei ponthatárok még nincsenek fent.
2021. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

A tavalyi ponthatárokat néztem.

Minden évben 5 ponttal növekszik , sajnos. Bár remélem most a vírus miatt csökken.

2021. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hm, most hogy nézem... bár ezt kicsit hülyeségnek tartom, mert a végtelenségig nem növekedhet. (mármint nem azt amit mondtál, hanem hogy növekszik :D )
2021. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az eddig ismertek alapján az idei felvételi országos átlagban 2 és fél ponttal alacsonyabb, mint a tavalyi, ez azt jelentheti, hogy a ponthatárok is lejjebb lesznek.
2021. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!