Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Behívnak szóbelizni az alábbi...

Behívnak szóbelizni az alábbi iskolákba? Fazekas - természettudomány-, Szent László-biológia - kémia;olasz, Szent István - fizika,8. kerületi Vörösmarty - biosz?

Figyelt kérdés
Egy 77-83 pontos felvételivel úgy, hogy 6.-ban volt csak 2 db 4-esem.

2020. jan. 18. 23:00
 1/6 bbmarta ***** válasza:
100%
A Fazekas kicsit necces, a többibe szerintem igen! Az ELTE Apáczai biosz vagy komplex tagozatán ne gondolkodsz? Oda ilyen pontokkal behívnak szóbelizni és nagyon jó suli!
2020. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, de sokaktól azt hallottam, hogy barátságtalan,nem olyan jó a közösség.
2020. jan. 19. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Apáczai rulez! :)
2020. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bbmarta ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon jó a közösség! Sok jó program van, nagyon jófej tanárokkal és kémiából ők a legjobbak! Minden évben kirándulnak, sokféle tábor, iskolán kívüli program van, koriznak, színházba járnak és kifejezetten jók az osztályközösségek! Az igazgató halál laza, nagyon nagy arc és teljesen jól érzi magát mindenki. Ami még külön pozitívum, hogy nem nyomják agyon a diákokat otthoni feladatokkal, esszékkel, jegyzőkönyvekkel stb. Szerintem kár lenne kihagyni...de a Te döntésed persze!
2020. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vörösmarty és a Szent László sima ügy
2020. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül 88 pontom lett szóval a többiben is reménykedem. 😃
2020. febr. 2. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!