Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Keresztféléves képzésnél...

Keresztféléves képzésnél tárgyfelvételnél a 2. féléves tárgyakat kell felvenni?

Figyelt kérdés

Bezavar az hogy a szeptemberi kezdés szerint már a 2.félév jön de februári mesterképzésnél még az 1.félévemet fogom kezdeni. Neptunban pedig 1. és 2. féléves tárgyak is vannak, vegyesen. Nem szeretnék lemaradni egy tárgyról sem.

Mintatantervet nem tudok követni mert ott nincs minden tárgy megadva.


2021. jan. 30. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Első féléveset.
2021. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így viszont az órarendemben lévő tárgyakkal sehogy sem egyezik.
2021. jan. 30. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Mesterképzés vagy alapképzés? Te írtad ki ma megint a kérdést?
2021. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mesterképzésre irányult a kérdésem. Ezt írtam ki tegnap 20:50-kor és semmi egyebet. Mi a válaszod a kérdésemre?
2021. jan. 31. 08:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, ahová Te is beírtál az előbb, én válaszoltam ott is, hogy nem mindegy melyik egyetem melyik képzéséről van szó, mert nem olyan egzakt ez, hogy csak és kizárólag az elsős tárgyakat lehet/kell felvenned.
2021. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem én írtam azt ki. Az utolsó válaszoló viszont én voltam ott, aki írni akar a kérdezőnek privátban.
2021. jan. 31. 09:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Lehet hogy nálam is ez a helyzet, hogy a félévek nem sorban következnek majd.
2021. jan. 31. 09:25
 8/8 A kérdező kommentje:
A 2.féléves tárgyakat kell felvennem, megkérdeztem az ügyintézőt.
2021. febr. 1. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!