Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem vagyok keresztény...

Ha nem vagyok keresztény felvennének Bornemisza Péter Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Megakarom jelölni az iskolát , de félek hogy nem fognak felvenni mert nem vagyok keresztény mert nem találtam semmi infót erről a dologról ha válaszolnátok azt nagyon megköszönöm❤️

2021. jan. 31. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos fel.
2021. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem vagy keresztény,akkor miért akarsz keresztény gimnáziumba menni? Nem értem.
2021. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
NE GYERE IDE HA KEDVES AZ ÉLETED!!! Őszintén? Tök gyenge az oktatás, a fiúk és a lányok teljesen el vannak szigetelve egymástól, pl: most is a szalagavatón megengedték a 12-ik osztálynak hogy keringőzzenek de az utolsó pillanatban változtattak a táncon (mert hogy milyen erkölcstelen, ne fogják a lányok derekát!). Ne érts félre, nem baj az ha jó erkölcsű egy iskola, de ez már vallásosság. És nem lehet hordani rövid nadrágot, ujjatlant és nem festheted a hajad. Én idén felvételizem és alig várom hogy elhúzzak innen! Pedig keresztény vagyok.
2021. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Végül felvettek? Egyébként igen, felvesznek olyan gyerekeket is akik nem keresztények, de el kell fogadniuk az iskola értékrendjét. Ugyanakkor az iskolában uralkodó “vallásosság” kínos lehet az olyan diák számára, aki nem jár keresztény közösségbe
2022. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!