Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy keresztyén (erősen reformá...

Egy keresztyén (erősen református)"jobboldali gondolkodású" általános iskolából mennék, egy "baloldali" liberális szellemű gimibe. Lehet valami hátrányom emiatt a felvételkor?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom ennek nincs jelentősége, de sok rokonom azt mondja, hogy esetleg emiatt hátrányom lehet stb. Pedig nagyon szívesen mennék az adott iskolába, mert nagyon magas a matematika oktatás, ami számomra nagy jelentőséggel bír.

2020. dec. 11. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem fogja nézni, hogy Te milyen egyházi gimibe jártál. Csak a központid számít meg a hozott pontok, a szóbeli meg csak rajtad múlik.
2020. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer nem találkoztam még iskolával, ahol egyértelmű volt, hogy milyen ideológiája van az iskolának (?). Azzal meg pláne nem, hogy számítson.
2020. dec. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én egy kisebb városban lakom, az iskolai is itt van, és ha nem is egyértelmű, ezt beszélik róla az a lényeg
2020. dec. 12. 01:57
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

"ezt beszélik róla az a lényeg"

Ezzel kapcsolatban két dolog érdekelne.

Egyrészt, ha csak azt "beszélik" róla, akkor miért számít? Nyilván csak akkor tudod meg, ha már odajársz (de szerintem igazából meg sem tudod, mert még mindig nem láttam iskolát, ahol politizálnak).

Másrészt, miért baj, ha egy iskola ""balodali" liberális"? Mondjuk én már azt sem tudom, hogy milyen az erősen keresztény, jobboldali iskola.

2020. dec. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, az én lányom is ilyen iskolákba járt.
2020. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös egy szóval sem említettem ilyet, hogy ez probléma lenne.
2020. dec. 12. 19:55
 8/11 EVA800 ***** válasza:
100%
Sajnos az ELTE-n gancsoljak azokat a hallgatókat,akik fidesz szimpatizánsok.
2020. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

"5-ös egy szóval sem említettem ilyet, hogy ez probléma lenne."

Arról szól a kérdés, hogy probléma lenne-e.

2020. dec. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az 5-ös úgy értette, hogy számomra miért baj...
2020. dec. 14. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!