Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai írásbeli felvétel...

Középiskolai írásbeli felvételi észrevétel esetén járhatok-e rosszul?

Figyelt kérdés
Ha egy matek feladatban találtam megreklamálható dolgot, az adott feladatban (3-as) adható pontszám 5, adott pontszám 0, de van 2 jó megoldás, és amellett egy rossz, ami bennemaradt, vagyis az adható pont az ideji javító kulcs szerint itt 1 pont lenne. Viszont a többi feladatnál nagyon jóindulatúan javított a tanár. Viszont a gyerekemnek ez az egy pont is számítana a felv.eljárásnál. Ha reklamálok, akkor az egész matek felvételit újra átnézik és újra javítják, ami által kevesebb pont is lehetséges, vagy csak a reklamált feladatot? Ha csak az adott feladatot javítják, ez csak ilyen hallomás, vagy valahova le is van írva? (titkárságon így tájékoztattak, de egy tanár meg azt mondta,hogy ilyenkor az egészet újranézik)

2021. febr. 1. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 pontról van szó, akkor inkább ne kockáztass! Az az 1 pont sokat nem segítene.
2021. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
valakinek esetleg más tapasztalata, vagy konkrét infója van esetleg? mert amit leírtam, azt csak szóbeli elmondás alapján tudom, az egyik és a másik verziót is. nem találok ezzel kapcs.ban hivatalos infót.
2021. febr. 1. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Nyugodtan add be a fellebbezést. Csak azt az egy feladatrészt fogják megnézni.
2021. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó: ez egy gyakorlati tapasztalat, vagy valahova ez le van írva? tudnál ebben segíteni?
2021. febr. 1. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Ez a tapasztalat.
2021. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

valaki, bárki aki olvassa még ezt a bejegyzést. valami KONKRÉTUMOT, történetet, ami vele vagy barátjával tényleg megtörtént, azt le tudná írni, hogy alátámassza:

1. hogy érdemes beadni, mert csak azt az egy feladatot nézik újra

2. nem érdemes beadni, mert az egész feladatsort újranézik és értékelik


Sajnos amit a 3-as és az 5-ös (vagy az ugyanaz a valaki) írt, az csak egy beböfögés, erre hogy alapozzak? ha nincs tapasztalatod, akkor a saját megérzésed ne írd le, kérlek, nekünk ezen nagyon sok múlik.

2021. febr. 1. 12:47
 7/8 anonim válasza:

Mi is hasonló cipőben járunk.

Rengeteg telefon után meglett a KONKRÉTUM: az adott tanár dönti el, még iskolán belül is.

Van, aki végignézte, van, aki csak az adott feladatot.

Én 1 órája beadtam.

2021. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is beadtam, azt mondták, hogy csak azt az egy feladatot nézik, nagyon nagyon remélem <3 azt is mondták, hogy első körben a egy másik javító tanár nézi meg,és csak azt az adott feladatot, amit az észrevételben jeleztem. csak ha fellebbezünk a következő körben megy a feladatsor az okt.hiv-hoz.
2021. febr. 1. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!