Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek ezekbe az iskolákba?

Felvesznek ezekbe az iskolákba?

Figyelt kérdés
Központim 69 pont lett (matek 31 magyar 38). Kitűnő voltam év végén és félévkor is. Ha angolból kell szóbelizni, akkor az menni fog. Elsőnek a Szent Lászlót jelöltük be (2000,3200) aztán az Újbudai József Attilát (0001,0006,0007) és harmadiknak a budapesti Kölcsey Ferencet (0005). Mondtam szüleimnek, hogy jelöljük be a Színyeit is, mert szerintem nagyon erősek ezek az iskolák, és attól félek, hogy nem vesznek fel sehova.

2021. febr. 1. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem fognak felvenni egyikbe sem.
2021. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerre fel fognak venni mindegyikbe.
2021. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na ez csodás! 2 ember 2 különböző dolgot mond. Kíváncsi vagyok, melyik lesz igaz
2021. febr. 1. 13:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet esélyed, mert mindegyiket sokan meg szokták jelölni a sokadik helyen, nyilván így kalkulálnak a szóbeli behíváskor is.

Még ha a központid nem lett olyan hűdejó (nem tudom, hogy most milyen lett az átlag, ténylegesen mennyire volt nehéz), azért ez nem egy rossz eredmény, és ha kitűnő voltál az sokat dob. Ha a szóbelikre rákészülsz, akkor akár sikerülhet a László is. (én oda jártam, imádtam)

Persze ez minden évben változik.

Mindenesetre ha félsz, hogy nem sikerül semelyik sem, és még van rá lehetőséged, akkor írj hozzájuk egy-két iskolát, ha másért nem, hát hogy megnyugtasson.

2021. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2021. febr. 1. 13:55
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
felvizsga.eu oldalon lévő kalkulátort is nézd meg!
2021. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
69%
Szia! Az első sulit nem ismerem, a második kettőbe viszont esélyes vagy. Ennyi ponttal mindenképp be fognak hívni szóbelire, de szerintem is írj be azért még egy vagy két iskolát, mert egy mentőöv sose rossz:) Én tavaly a Kölcseyben angol szóbeliztem, szerintem ha van egy alaptudásod akkor ott nem tudnak beédkötni.
2021. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. febr. 1. 16:14
 9/14 bbmarta ***** válasza:
Színyei jó lehet, sőt, én a Kölcseyt is megpróbálnám a helyedben...esetleg, ha nem baj, hogy Buda, akkor mehet a Rákóczi, Móricz is. Illetve az Újbudai Széchenyi. Nagyon barátságos gimi, jó programokkal, szép környéken!
2021. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szent Lászlóba tavaly ennyi ponttal angolra be se hívtak volna szóbelizni, humánra meg nem vettek volna fel. Mivel egyre többen jelentkeznek ezért nem hiszem hogy ezek a ponthatárok csökkennének.

Kölcseybe angolra behívtak volna szóbelizni, egy 45pont körüli szóbelivel fel is vettek volna. Ha tényleg jól megy az angol akkor ide van esélyed. A József Attilát sajnos nem nagyon ismerem.


Itt meg tudod nézni hogy tavaly hány ponttal vették fel az utolsót és hogy hány ponttal hívtak be szóbelizni: [link]


Egyébként nem értem a szüleidet hogy miért nem lehetett még egy iskolát bejelölni. Nem esélytelen a helyzeted de azért nem is túl biztos egyik suli sem. Utolsónak általában meg szoktak jelölni egy olyan iskolát ami ha nem is álmaid iskolája de biztos felvesznek mert ha most nem vesznek fel sehova akkor utána már tényleg csak a nagyon szar sulikba lehet jelentkezni ahol maradt hely.

Azért én szurkolok neked én a Szent Lászlót és a Kölcseyt is bejelöltem szóval ha felvesznek ugyanarra a helyre akkor évfolyamtársak leszünk.

2021. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!