Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis Egyetem ápoló szak?

Semmelweis Egyetem ápoló szak?

Figyelt kérdés

Fakt választás előtt állok, és ápolónak szeretnék tanulni. A Semmelweis Egyetemre szeretnék majd menni. Ha biológiából emeltezek és mellé a magyar vagy matek vagy angol középszintet választom, az úgy szerintetek elég ahhoz, hogy felvegyenek? Vagy mit tudnátok ajánlani (Kémiából és fizikából nem vagyok olyan jó)?

Ezzel a szakkal nővér lehetek a kórházban?

Valamint miután végeztem gyermek részlegen szeretnék majd dolgozni, szóval amikor majd jelentkezem egy kórházba, ők osztanak be, hogy hol fogok dolgozni vagy azt én választhatom? Vagy ha mindenképpen gyerekekkel szeretnék foglalkozni akkor egyszerűbb egy gyermekkórházba menni?



2021. febr. 1. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
2021. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8%
Idő, energia, és pénzkidobás. Inkább legyél mentőtiszt, ha már doki nem akarsz/nem tudsz lenni!
2021. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
97%

#2

Azt ugye tudod, hogy ezek teljesen különböző szakmák? Kívánom, hogy mentőtisztek ápoljanak, balesetkor pedig ápolók jöjjenek ki hozzád, aztán megtudod, hogy mindenkire szükség van a maga helyén. Ostoba kretén.

2021. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!