Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átlehet jelentkezni a Semmelwe...

Átlehet jelentkezni a Semmelweis egyetem ápoló képzésről gyógytornász képzésre az első év után?

Figyelt kérdés
Jövőre akarok kezdeni. Viszont ott 435 volt tavaly a gyógytornász szak. Az ápoló pedig kevesebb. Ilyen lehetőség létezik?

2019. febr. 15. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulmányi osztály!
2019. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es lehet nekik emailt írni? Vagy hogyan lehet erről tájékozódni?
2019. febr. 15. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem tudom
2019. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Telefon, e-mail. Csak ott ne azt mondd, hogy ki akarod játszani a felvételit, inkább mondd azt, hogy bizonytalan vagy, és ha esetleg meggondolnád magad, akkor...
2019. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. febr. 15. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy ki tudod játszani így a rendszert, de butaság. Nem tudom, hogy milyen tárgyak vannak egy gyógytornász szakon, de minden valamire való egyetemen kell rendelkezned valamilyen hozott tudással ahhoz, hogy teljesíteni tudd a tárgyakat. És ha nincsenek meg a szükséges alapok - márpedig ha nem vagy képes elérni a ponthatárt, akkor nincsenek -, szenvedés lesz az egyetem. Vagy ki is buksz.

Szerintem ha nem sikerül, nyugodtan hagyj ki egy évet, érettségizz újra, készülj fel rendesen. Dolgozhatsz is mellette. Ez nem szégyen, én sem mentem rögtön egyetemre (bár a pontom bőven elég volt).

2019. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!