Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kisképzősök! Tudnátok nekem...

Kisképzősök! Tudnátok nekem segíteni?👇

Figyelt kérdés
Szerintetek 170 körüli összpontszámmal (az írásbeli felvételi és a hetedikes év végi, illetve nyolcadikos félévi jegyeimet összeszámolva) lenne esélyem bekerülni a Kisképző festő szakára? Tudom, az ottani rajzolási teljesítmény is fontos, de a pontszámaimat nézve szerintetek felvennének?

2021. febr. 1. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


A pontjaid alapján simán felvennének!


De ne feledd! Egy kiemelkedő pontszám nem garancia a felvételre!


Egy kis magyarázó:

Az első kör az alkalmassági lesz. Azon, hogy ha hoztad a szintet, akkor behívnak a szóbelire. A szóbelire való behívásnál a pontok nem döntő értékűek. Logikusan, első kanyarban kiszórják azokat, akik “nem tudnak rajzolni” (nyilván relatív téma), mert a sulinak a tudással rendelkező diákok kellenek.


Ha behívnak majd a szóbelire, akkor vedd úgy, hogy fel is vagy véve! A pontjaid teljesen szuperek! Szóval addig is gyakorolj a rajzi részre! Nálad “csak” a rajzon áll, vagy bukik a dolog!


Sok sikert a felvételhez! Drukkolok!


Remélem tudtam neked segíteni!

2021. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönööm <3
2021. febr. 3. 15:03
 3/5 anonim válasza:

Szia, hányas voltál 7.evvegen es 8.feleven?

Nagyon fontos lenne <3

2022. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Hetedik év végén:

Angol 4

Matek 4

Irodalom 5

Történelem 4

Nyelvtan 5


Nyolcadik félévkor:

Angol 5

Matek 5

Irodalom 5

Történelem 5

Nyelvtan 5


Viszont sajnos nem vettek fel, de ez valószínűleg az alkalmassági miatt történt.

(Ha esetleg érdekel, most a Jelky András Iparművészetibe járok festő szakra, és ez is egy remek iskola, úgyhogy szerintem érdemes lehet ezt is beírni a választott sulik közé ;))

2022. jan. 7. 16:02
 5/5 anonim válasza:
Nagyon nagyon koszonom a valaszod. Igen biztosan befogom irni a valasztott suli koze mert nagyon jokat hallottam rola. Szerencses vagy hogy felvettek, enmost hetedikes vagyok es mindenbol 3-4es vagyok :( szoval nem hinnem h annyira sok eselyem lenne
2022. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!