Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szobrász szakos Kisképzősök!...

Szobrász szakos Kisképzősök! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Benne vagyok a szerencsés 184-ben akiket behívtak szóbelizni. Ugyan nem grafikára és animációra ahova leginkább szerettem volna menni, de szobrászra. Én igazából ezt a szakot sem bánom, mert úgy hallottam hogy nagyon jó családias a hangulat, és a nyílt napon nagyon tetszett, de a szüleim nagyon ellenzik, mondván, hogy ott nem tanulok rajzolni. Szóval kérdésem az lenne, hogy a szobrász szakon is ugyanúgy megtanítanak rajzolni mint az összes többin?

2019. márc. 9. 07:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve bármilyen információt elfogadnék még a szakról :D van esélye bekerülni annak is aki még soha nem szobrászkodott? Előre is köszi!
2019. márc. 9. 07:53
 2/6 anonim válasza:
Szia!Engem is behívtak a B csoportba,és úgy tudom,minden szakon tanulnak rajzot.Sok sikert!
2019. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott is megtanítanak rajzolni. Ugyanolyan fontos a rajz mint grafikán. A szobrász szak is teljesen jó alapot ad, ha pedig később meggondolod magad érettségi után át tudsz menni másik szakra okj-n. Ha szüleid aggódnak nyugodtan kérdezzék meg a tanárokat.
2019. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és neked is sok sikert 2-es. :) tegnap voltan szóbelizni és egész jól sikerült, már csak várjuk az ideiglenest.
2019. márc. 10. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy cseppet se aggodjanak a szüleid a rajz tanulasod miatt! Mindenkinek egyformán heti 6 rajzórája van. Sőt az egyik érettségi tárgy részét képezi egy rajzi feladat... azt hiszem portré. Alapvetően animáción sem kellene annyira profin rajzolni, mégis ugyanaz a követelmény mint mondjuk grafikán. A rajztanarok nem tesznek különbséget abban hogy ki milyen szakos, a rajz csoportok nem szakonkent hanem osztalyonkent vannak kialakitva (osztalyonkent több csoport)
2019. márc. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még hogy nem tanítanak rajzolni XDDDD Figyelj, szaktól függetlenül lesznek beosztva az emberek. Nálunk úgy van most, hogy 2 csoportra vagyunk osztva az osztállyal rajzon, és keverten vannak a gyerekek a csoportokban. Például én üveges vagyok, de együtt rajzolok szobrászokkal, fotósokkal, kerámiásokkal, az összes olyan emberrel, aki B-s. Ugyan ez van szerintem az A és C osztályban is, ők is kettő csoportban rajzolnak.
2019. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!