Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más is ennyire elrontotta a...

Más is ennyire elrontotta a felvételit?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi történt, de egyszerűen leblokkoltam a felvételin.

Összesen 47 pontom lett..

Egyébként jó tanuló vagyok, átlagosan 4,5 az átlagom, és egy csomó felvételit írtam már otthon, mind 65-70 körül voltak.

És viszonylag egy erősebb gimibe jelentkeztem, és most nem tudom mi lesz.

Van még itt valaki, aki hasonlóan járt? Nektek hány pontotok lett?



2021. febr. 1. 22:24
 1/10 anonim válasza:
87%
hello, én 3 éve felvételiztem, 40 pontom lett, a szóbelim pedig ezek szerint hibátlan, mert felvettek egy erős gimibe :) szóval ne aggódj
2021. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Gyerekemnek 40 pontja lett csak és nem is jó tanuló. 👀
2021. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
95%
1-es hova vettek föl?
2021. febr. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen 1-es, hova vettek fel? Az erős gimik 70 pont (vagy jóval több) szóba se állnak veled, nem hogy behívnak szóbelizni....
2021. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
70 pont alatt*
2021. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
A magyart én is elrontottam (36 pont lett aminek tudom hogy sokan örülnének de magamhoz képest egy kicsit kevésnek érzem, otthon átlagosan ennyit írtam fogalmazás nélkül) a matekom viszont jól sikerült. De hogy a kérdésre válaszoljak igen elég sokan elrontják. Magyarból nekem már az 1.feladat b része is problémát okozott, egyszerűen fel sem fogtam hogy mi a feladat pedig kb minden évben volt ilyen. Magyarból minden feladatban lett valami hibám még a legegyszerűbbekben is. Közmondásokhoz beírtam hogy: „ Egy szónak is egy a vég” amikor ugye normál esetben nyilván tudom hogy az száz, nem is emlékszem hogy lett abból nekem 1. Az osztályomban több nagyon jó tanuló (1-2 4esük van max) és a kitűnő tanulók is nagyon elrontották mindegyiküknek ilyen 35-45 között lett. És akkor akik nem olyan jó tanulók azoknak inkább nem is mondanám hogy hány pontjuk lett (20-30 között általában) pedig nem járok gyenge általánosba, inkább mondanám közepesnek. Ha azt vesszük akkor mégis ez az első ilyen alkalom amin mondhatni a későbbi életed múlik szóval nyilván mindenki stresszel. Amúgy meg ne aggódj, ennyi ponttal valószínű nem fognak felvenni egyik elitgimibe sem de egy jó szóbelivel egy közepes gimnáziumba bőven elég lesz. Ott is lehet nagyon jó érettségit írni és egyetemre menni ha ez a célod.
2021. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is borzasztóan rossz lett. Egyeltalán nem a fejemmel van a baj, inkább nekem is a leblokkolással és az egészségtelen stresszeléssel van gondom. A matekom 16 pont lett, de amikor felvételi után haza értem és újra írtam nyugodt állapotban 40 pontosra sikerült. Szerintem nagyon rossz ez a fajta a felmérés, hiszen nem mindenki tudja jól kezelni ezeket a helyzeteket. Nekem egy nem olyan felkapott gimi és egy fizetős (ahova hirtelen mindenki szeretne menni) van elől.

Összesen lett 45 pontom :/ Már 2 napja ezen sírok... Neked sok sikert azért!!

2021. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
1es vagyok: Érdi Gárdonyi Géza
2021. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát. Én utána néztem ennek a Gárdonyinak... semmit nem találni róla kb, szóval nem hiszem, hogy olyan erős lenne. Ezt nem azért írom, mert bántani szeretnélek vele, vagy meg akarom kérdőjelezni a hozzászólásod validitását, szimplán nem akarom áltatni a kérdezőt.


Ilyen pontszámmal maximum a kevésbé erős gimikbe vesznek fel, bár idén lehet egy erősebb közepes gimibe is lesz esélyed.

2021. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon jól sikerült szerencsére,de pl.unokatesóm is most írta neki 48 pontja lett.
2021. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!