Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László Gimnázium bio-kém...

Szent László Gimnázium bio-kémia tagozatára jelentkeznék és nem tudom, hogy mi tévő legyek. Többi lent! (?)

Figyelt kérdés
Szóval a Szent Laciba mennék maximális hozott pontszámmal (30 pont) és egy 73 pontos központival. Ahogy számoltam az összpontszámom eddig 66,5 pont és 1 hónap aztán szóbeli. A szóbelin 20 pont a max és ahogy néztem egyre csak növekszik az évek alatt a pontszám és egyre csak csökken az esély. Ahogy láttam az utolsó 85 pont volt szükséges ahhoz, hogy felvegyenek. Na most nem tudom, hogy van-e esélyem max pontos szóbeli nélkül is bekerülni. Ez lehetséges? Meg ugye a végső rangsor is ott van, páran kiesnek stb. Mennyi pontszám szükséges szóbelin elérnem, hogy felvegyenek?

2021. febr. 2. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem 74 pont volt a központi, 17 a szóbeli és 2 éve ott tanulok. Szerintem van esélyed.
2021. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát igazából nem tudom. Ha behívnak szóbelire és az nagyon jól sikerül akkor van esélyed de szerintem ahhoz majdnem maxos szóbeli kéne minimum olyan 18-19pont. Én is idén felvételizek szintén a természettudomány tagozatra (Nekem 83 lett a központi, és a számolással 71,5 pontom van) Eddig elvileg kb 2 ponttal kevesebb a központik átlagpontszáma mint tavaly viszont 10ezerrel több 8.-os írt idén központit szóval azoknak a száma is valamennyivel több lesz idén akiknek jól sikerült mint tavaly. A Szent Lászlóba meg évről évre több a jelentkező. Tavaly ennyivel nem hívtak volna be (67 volt a határ) idén szerintem max utolsók között fognak szóval a szóbelire nagyon készülj. Amúgy szurkolok hogy felvegyenek, jó lenne tudni hogy kik lesznek az osztálytársaim (ha egyáltalán felvesznek) mivel én valószínűleg senkit nem fogok ismerni.
2021. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Snakejazz válasza:
Van esélyed!!! Ha jól felkészülsz, akkor akár egy 20 pontos szóbelit is elérhetsz! Nagyon rendesek! Elképzelhető, hogy alacsonyabbak lesznek idén a ponthatárok, mert nehezebb volt a központi mint tavaly! Ha eléred a szóbeli ponthatárt, és behívnak, akkor mindenképpen próbáld meg! Az én fiam tavaly épphogy elérte a minimális 67 pontos szóbeli ponthatárt és egy 19 pontos szóbelivel bejutott!! Készülj! Hajrá! Menni fog!
2021. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező hányadik vagy? Már kint van az ideiglenes rangsor
2021. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Max pontos lett a szóbelim ennek értelmében 86,5 pontom lett, 55. vagyok.
2021. márc. 22. 13:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nekem is max pontos lett a szóbelim, azt hittem nehezebb lesz amúgy. Ennyivel szerintem fel fognak venni, tavaly elég lett volna és idén a szóbeli behíváshoz is kevesebb pont kellett szóval valószínűleg a bekerüléshez is inkább csökkenni fognak a ponthatárok. Én 17. vagyok 91,5 ponttal szóval már tuti bent vagyok. Remélem szeptembertől osztálytársak leszünk.
2021. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gratula, én is
2021. márc. 22. 14:00
 8/11 Snakejazz válasza:
Ügyesek vagytok! Gratulálok!
2021. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Megmondom őszintén amit írtál még ide februárban elég sokat segített.
2021. ápr. 22. 18:34
 10/11 A kérdező kommentje:
Felvettek szerencsére!
2021. ápr. 23. 19:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!