Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sporttagozatos gimiknél jó ez...

Sporttagozatos gimiknél jó ez a sorrend?

Figyelt kérdés
Csik Ferenc Ált. Isk. és Gimnázium, Semmelweis Egyetem Gyakoroló Ált. Isk. és Gimnázium, Kölcsey Ferenc Gimnázium, BGSZC Szent István Technikum sorrendnek. Milyen központi pontokkal lehet sporttagozatra bekerülni? illetve mi lenne jó "mentősulinak"?

2021. febr. 3. 09:34
 1/6 Viks78 válasza:
100%
Mennyi pontot viszel és mennyit írtál? Az első három suli elég erős nehezebb bekerülni.
2021. febr. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Kölcsey ponthatárait meg tudod nézni itt a táblázatban. A többi általad felsorolt suli nincs benne, de még néhány sporttagozatos sulit láthatsz a táblázatban. (Tagozatoknál lehet szűrni sportra, akkor kicsit átláthatóbb)

[link]

2021. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó a sorrend. A pontokat nem tudom.
2021. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
59 pont a központi és az 5 tárgyat nézve az átlag 4,4. A többi tárgy is mind 4-es, 5-ös. Így hova van esély?
2021. febr. 4. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
A 4 suli közül a Kölcsey a legerősebb, utána a Csik, Semmelweis Gyakorló és Szent István Technikum. Mindegyikbe van esélyed szerintem. Tavaly evvel a pontszámmal behívtak volna még a Vörösmarty és a Leövey sporttagozatára is szóbelire.
2021. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Viks78 válasza:
Végül mi lett a sorrend?
2021. febr. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!