Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi alapján választanátok...

Mi alapján választanátok kollégiumot?

Figyelt kérdés
Mi alapján választanátok kollégiumot? A felszereltsége vagy távolság alapján? Az egyik kollégium nagyon felszerelt, sok lehetőséget biztosít,azonban az egyetemtől messze van A másik kollégium sokkal közelebb lenne azonban nem olyan jól felszerelt, mint a másik. Nyilván nagyon örülnêk mindkettőnek,hiszen a vírus miatt kevesebb a férőhely, azonban nem akarom,hogy a preferenciai sorrenden múljon.

#egyetem #sorrend #kollégium #ELTE #KCSS kollégium #Dami kollégium
2020. aug. 2. 20:13
 1/5 davidusimusu ***** válasza:
100%
Igazából ezt neked kell tudnod eldönteni. Nem tudhatjuk milyen vagy. Én személy szerint inkább a jobban felszereltet választanám. Bár itt is kérdés, hogy mi az ami a “jól felszereltben” van, de a másikban nincs. Pl, szobában hűtő, konyha sarok, stb. Inkább kelnék korábban 30 perccel és utaznék többet, de a kollégiumi élet sokkal jobb legyen. De például ha téged különösebben nem zavar a kisebb felszereltség vagy esetleg nem szeretsz utazni, utálod a tömegközlekedést, többet akarsz aludni, lusta vagy, stb, akkor nyilván a közelebbi a megfelelő számodra. Illetve nézd meg ilyen a környék. Azért nálam az is fontos lenne Budapesten. 😁
2020. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Milyen a "rosszabb" hely? Nálam alapvető igény koliknál, hogy saját vizes blokk legyen a szobában és 3-nál többen ne legyünk. Ezután jönne a távolság majd egy egyéb "extrák".
2020. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legfontosabb az volt, hogy ne legyünk sokan egy szobában, mert nem szeretem a káoszt. Másrészt a távolság az egyetemtől nagyon fontos volt nekem, mert még ha a zuhany szarul is néz ki, kevésbé fog idegesíteni mint a napi 1 óra zötykölődés a buszon. Én azt választanám a te helyedben ami közelebb van!
2020. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ELTEn tok mindegy mit valasztasz, en anno olyan koliba kerultem amelyiket meg sem jeloltem. Altalanossagba oda osztanak be ahol az adott karrol a legtobb diak van. Mazli kell ahoz hogy valaki a hon szeretett helyere keruljon.


Egyebkent az ADKt es a KCSSKt tudom ajanlani!:) az ADK a Damitol van 6-7 perc setara egyebkent is. 😄 en az ADKt imadtam, baratnom KCSSKs volt voltam arra is sokatelonyos hogy 2 szobara jut egy furdo. Szoval azt mondom hogy KCSSK, ADK, Dami a sorrend ha ujra valasztanom kene.


De mondom.... nem asorrended fog szamitani, voltam joban KolHOKosokkel nem ugy megy azelhelyezes ahogy az ember azt gondolja.

2020. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat😊
2020. aug. 3. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!