Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kérdések az Erzsébetvárosi...

Kérdések az Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Szakgimnáziumról (?)

Figyelt kérdés
Nem teljesen értettem az oldalukon, most akkor a színészmesterség, a tánc, és az ének 3 külön szak vagy mind együtt van? És azt írták hogy 1 nyelvet lehet elsajátítani 5 év alatt, de ha kéttannyelvű akkor az az angolon kívül 1 nyelv, vagy maga az angol?

2021. febr. 3. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Egy szakot inditanak, méghozzá a színészetet. Viszont, az 5 év alatt ugyanúgy fogod tanulni a táncot, az éneket, illetve természetesen a színészmesterséget is :)

A pályaalkalmasságin van: tánc, színészmesterség, ének. Ha kellene tanács, írj nyugodtan, 8 évig ide jártam, így nagyon sok dolgot tudok mondani (illetve, voltam szóbelin is, bár nem tudom hogy idén megtartják-e)


A kéttannyelvűt, azt inkább az általanos iskolásokra értik :) Csak angolt vagy németet tanítanak.

Olaszt soha az életben nem fognak tanítani.. Tanár sincs rá😅.


Na de, kérdés esetén írj bátran!

2021. febr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok,

00.39 /es tudsz segiteni nehany kerdesben kerlek? Az elso kerdesem, hogy mi a kulonbseg a dob utcai és a kertesz utcai iskola kozott? Nekem 2 testverem fog hamarosan itt elkezdeni tanulni, azonban nem beszelnek magyarul. Egyikuk 13 éves kifiu masik 10 eves kislany, jol tudom hogy letezik magyar nyelvi felzarkoztatas kulfodi diakoknak? Ezenkivul ha majd vegeznek az altalanos iskolaban, akkor a szakgimnazium, csak muveszetet jelent? Az angol - magyar kettannyelvuseg mit jelent pontosan? milyen targyakat tanulnak majd angolul a gyerekek? köszi szépen

2021. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!