Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szinten kell teljesíten...

Milyen szinten kell teljesítenem emelt németen, hogy meglegyen?

Figyelt kérdés

Min. hány százalék kell összesen?

Az hány pont írásbelin és hány pont szóbelin?


Nekem csak arra kell ez a német emelt, hogy legyen egy emeltem a fősuli jelentkezés miatt.


2021. febr. 3. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én asszem,hogy 60%-kell, ha nyelvvizsgát is akarsz; d eegyéként találkoztam már itt valakivel Gyakorin, aki azt mondta, megcsinálta az emelt matekértettségit, mert kellett a szakjához; 26% volt, de a lényeg,hogy megvolt abból az adott tárgyból az emelt; tehát mehetett arra a szakra. Amúgy azt nem tudom, fel is vették-e (még nem derült ki a kérdés kiírása idejében még nem került kihirdetésre) , de a lehetősége megvolt. De theát nem tudom, végül volt-e amúgy elég pontja, de tehát az volt a lényeg, hogy kellett neki egy emelt matek, mint beviteli (?) követelmény, és akkor ő azt máris teljesítette. Az egymás közötti pontversenyben tehát nem tudom, mennyire volt neki elég, de már tehát ha volt matek emeltje, amit kértek, máris tudott felvételizni;tehát már az esélye megvolt.
2021. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*(felvételi követelményt akartam írni talán)
2021. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Ja és mégegy, hogy szal átlagban meg kell lennie, pl ha egyik 50%, másik 70%, akkor szerintem az összességébe' összefésülve 60, tehát akkor megvan a nyelvvizsga is. Asszem.
2021. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!