Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE angol-olasz tanári...

ELTE angol-olasz tanári szakát mennyire nehéz elvégezni?

Figyelt kérdés
Mennyire jelent problémát egyszerre tanulni a két nyelvet?

2021. febr. 4. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Két nyelvszak eleve nehéz. Nagyon erős alapokkal menni, hogy könnyebben induljon. De ha szereted a nyelvet, az adott kultúrát, akkor azért ha nem is egyszerűen de el elvégezhető.
2021. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly végeztem, én is dupla nyelvszakos voltam, nem nehéz elvégezni, lehet egyszerre tanulni két nyelvet, én angol franciás voltam. A legtöbben, köztük én is, úgy vagyunk vele, hogy egy idő után az egyik nyelv dominánsabbá válik, abba több energiát fektetünk, a másikba pedig csak a minimálisat. Ennek ellenére elvégezhető, nem nehéz, én jelenleg is tanítom mindkét nyelvet.
2021. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!