Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anglisztikát vagy Angol...

Anglisztikát vagy Angol tanári szakot érdemesebb elvégezni? Ti melyikre mennétek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 21. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az anglisztikával mindenképpen csak mesterképzéssel érsz valamit. Szerintem a tanárinak nagyobb jövője van, mert angoltanár mindig kell, de ha nem sajnálod rá az időt és érdekel a nyelv akár más irányba is elindulhatsz.
2017. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
én azon gondolkozok,hogy elmegyek anglisztikát tanulni egyetemre alapfokon,utána pedig ha jol fog menni átmennék fordításra.Amúgy az anglisztikában nem látok nagy jovot,ha valaki csakis azt tanul,de hát lehet,de én csak úgy mennék rá,ahogy írtam,hogy fojtatok fordításra,ahol szukségem lesz rá.Angol tanári szakot a semmiért se tanulnám :)
2017. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fuglyties válasza:
Én a Károlin vagyok harmadéves angol szakos tanár hallgató. Az anglisztikát javasolnám, tök jó specializációkat lehet választani (tolmács, fordító stb.). Úgy gondolom, tanárnak akkor menjen valaki, ha tényleg ez az álma és van hivatástudata, mert nagyon kemény 5-6 év áll előtte az egyetemen. Csak azért, mert nem volt jobb, ne kezdj bele.
2017. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért lenne kemény az az 5-6 év?
2017. jún. 28. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!