Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szak lenne jó nekem?

Milyen szak lenne jó nekem?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok ugyanis hamarosan itt a felvételi de nem igazán tudom eldonteni mit tanuljak. Mindenképpen humán irány az fontos, tehát nem természettudomanyi vagy matekos vonal. Fiú vagyok egyébként


Közösségszervezésre gondoltam, viszont azzal nem tudom hol tudnék elhelyezkedni később, szüleim szerint elég 'megfoghatatlan' szak. Tavaly már leérettségiztem, 370 pontom lett. Most melózok és szeptemberben kezdenék. De fogalmam sincs sincs hogy mi mást tudnék megjelolni a közösségszervezésen kívül ami használhato az életben és azért meglehet belőle élni.

Egyébként az életem külföldön tervezem 25 éves korom után , angolul beszélek felsőfokon.


Igazából arra is gondoltam hogy jó lenne a közösségszervezés, legalább lesz egy felsőfoku végzettségem, aztán nem kötelező abban a szféraban dolgozni a jövőben, mivel vállalkozast szeretnél később csinálni majd.



2021. febr. 4. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az, hogy mindrgy csak legyen egy diplomám az nem igazán éri meg a befektetett energiát. Szetintem neked simán meg tudsz csinalni egy üzleti alapszakot. Azért annyira nem nehéz a matek és hosszútávon sokkal jobban tudsz profitálni belőle pld. egy nemzetközi gazdalkodas jobb lenne neked.
2021. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

az elsővel egyetértek abban, hogy üzleti szak lenne jó neked.

De a nemzetközi gazdálkodással nem feltétlenül.

Szerintem egy gazdálkodási és menedzsment vagy pénzügy számvitel többet tudna segíteni majd a vállalkozásban.

2021. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Láttam hogy a kodolanyi jános egyetemen ma lesz nyilt nap es van nekik online nyilt orajuk is. Kerdezd meg őket, biztos tudnak segiteni. Kozossegszervezes szakkal sok fele tudsz elmenni majd, a baratnom azt tanulja es imadja:)
2021. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!