Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerb Antal Gimnázium vélemények?

Szerb Antal Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon erős gimnázium? Ezt jelöltem meg elsőnek és félek, hogy nem lenne szabadidőm mellette, ha felvennének. Vélemények?

2021. febr. 4. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Kinek mi a nehéz. Aránylag erős gimi, de túlélhető.

Alapvetően a tanárok nagyon jók, az udvarba és az iskola felszereltségébe a kerület sok pénzt ölt, mert jó reklám a kerületnek a suli. Csak ajánlani tudom.

2021. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Ne írd le magad előre. Miért ne menne? :) Tanulsz is és szabadidőd is lesz remélem bejutsz!
2021. febr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))
2021. febr. 5. 14:55
 4/14 anonim válasza:
47%

Nagyjából ugyan azt tudom mondani, mint az előző. Egyénfüggő nagyon, hogy ki mennyit tanul. De alapjáraton ilyen átlagosnál kicsit keményebbnek mondanám.

De nem kell félned, a közösség szuper és alapjáraton rengeteg program van.

Én is remélem, hogy sikerülni fog, ha valami kérdésed van, nyugodtan írj akár privátban, szívesen válaszolok.<3

2021. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon rossz iskola.

Lehet, hogy a Szerb Antalosok le fognak ezért pontozni, de nem érdekel.

Bemásolom ide egy régebbi válaszomat, csak hogy tudd, hogy milyen "iskola" is az a hely.


A tanárok türelmetlenek és gorombák. Nem magyarázzák el rendesen a tananyagot, az órák általában a fegyelmezéssel és az osztályban történő cirkuszok megbeszélésével telnek el.

A dolgozatokra el sem mondják, hogy miből kellene készülni, ha nem értesz valamit, vagy lemaradtál, azzal nem foglalkoznak.

A tanulók igyekezetét nem értékelik semmire.

Abba az iskolába azok a tanulók járnak, akiknek nem sikerült rendesen megírniuk a felvételit, engem is csak 72 ponttal vettek fel. :(

Mondhatni, csak azért vannak ott a diakok, hogy elmondhassák magukról, hogy ők gimnáziumba jártak és nem szakközépiskolába.

A tanítás színvonala nincsen sehol.

Az osztályközösségek is nagyon rosszak, a diákok verekednek, alkoholt és drogokat csempésznek be az iskolába.

A környéken, Ilonatelepen pár évvel ezelőtt meg is késeltek egy tanulót.

Közösségi programok egyáltalán nincsenek, a tanítási órákon csak az időt húzzák.

Ha jó vagy valamiben, ott biztosan nem fogsz tudni kibontakozni.

Az épület belülről dohos, nincs kitakarítva, télen heteken át nem szerelik meg a fűtést, ha elromlik. A tanulók ülhetnek kabátban a tantermekben.

Az az intézmény nem is iskola, hanem gyakorlatilag egy börtön.


Ha tanulni szeretnél, ne menj abba az iskolába, tényleg csak jóindulatból írom!

Egy ilyen helyen nem lehet normálisan tanulni, vagy felkészülni az érettségire! :(

2021. febr. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
@5 Csak egy troll, aki életében nem járt az iskolába, és hazudozik össze-vissza róla.
2021. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
49%

Én tavaly oda jártam, most már egyetemista vagyok.

Véleményem szerint nagyon jó iskola, remek tanárokkal. Persze lehet kifogni rosszakat, ahogy rossz osztályközösséget is, de hát hol nem.

Én speciel mindenből jót fogtam ki, 1 rossz tanárom volt. Az OKTV-re felkészítést teljesen ingyen, nulladik órában csinálta az egyik biosztanár nekünk, az osztályomból másokat szintén nulladikban készített fel nyelvvizsgára, ingyen az egyik nyelvtanár...

Nem kell megszakadni, nem dől össze a világ, ha nem ötös leszel mondjuk. Viszont vannak tanárok, akiknél könnyebb, vannak, akiknél jóval nehezebb a jó jegy szerzése, szigorúbbak e tekintetben.

Én csak ajánlani tudom. Persze az is számít, hogy laksz. Kertvárosi környezetben van, így a környék jó, a 8. kerületi elitgimikénél legalábbis ezerszer jobb, csak az utazás lehet hosszabb.

2021. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem lenne igazam, akkor senki sem pontozna felfelé.

Attól meg nem lesz jobb hely az "iskolátok", hogy védelmezitek, Szerbesek.

2021. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
OFF: Ha valaki _bizonyíthatóan_ hazudozik egy bizonyos intézményről, vagy személyről, kifejezetten trollkodási célzattal, szándékosan, azt nem lehet szankcionálni valahogy?
2021. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

OFF: én az igazat írtam le végig. Akadj már le rólam, jogom van a véleményemhez!

Nem az én hibám, hogy téged nem vettek fel jobb helyre.

2021. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!