Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Soproniak! Felvesznek valakit...

Soproniak! Felvesznek valakit ilyen központival és jegyekkel az Eötvösbe?

Figyelt kérdés

Nyelvtan:3.6

Irodalom:4.0

Történelem:5.0

Matematika:2.08

Idegen nyelv:2.48

Kémia:3.4

Fizika:2.3

Biológia:2.2

Földrajz:4.0

Ének-Zene:4.6

Testnevelés:4.0

Hittan:5.0

Rajz,Vizuális kultúra:4.2

Informatika:3.5


A központim sajnos csak 41 pont lett de a szóbelivel fel tudom húzni mivel ott az érdeklődési kört, miért az Eötvös?, mi akarsz lenni érettségi után, terveid, stb,stb,stb. Nos szerintetek?



2021. febr. 7. 03:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hát, van rá esély, de nem sok.

Az én felvételim csak pár ponttal lett jobb mint a tiéd, de a jegyeim azért elég jók voltak. Végül felvettek a kilencven valahányadik helyről. Azt hittem hogy innen tuti senki nem kerül be, de mégis. Szóval szerintem még ne zárd ki teljesen az Eötvöst.

Egyébként hova jelentkeztél még?

2021. febr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Fáy- ba jelentkeztem még, a pénzügy-számvitelre és a logisztikára amik nem kérnek központit.
2021. febr. 7. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügy-számvitelre 2-es matekkal? Jól átgondoltad?
2021. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha szerzel lelkészi/papi ajánlást, akkor nagyobb esélyed van rá. anélkül is sikerülhet, de szerintem neccesebb
2021. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen jegyekkel a Fáyba??? Az Eötvös gimi része is felejtős, maximum a szakközépre van esélyed. De ezek nagyon gyenge eredmények, inkább szakmunkást javasolnék, mert egy szakközepet nem biztos, hogy meg tudsz csinálni.
2021. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!