Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket hány ponttal vettek...

Titeket hány ponttal vettek fel a Debreceni Ady Endre gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A Debreceni Ady Endre gimnáziumba szeretnék menni.Sajnos az írásbelim nem sikerült jól, összesen 45 pont lett. A hozott pontjaim 50/46.

Szerintetek lenne esélyem bekerülni német vagy dráma szakra , ha max közeli szóbelim lesz?



2021. febr. 7. 11:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én csak a drámáról tudok nyilatkozni.Nagyon szar lett az írásbelim de tehetségem az van így felvettek,majd kiderül,hogy oda való vagy e vagy nem,ha igen felveszenek,ha nem akkor nem.A szóbelire készülj sokat,fogadj tanárt stb.
2021. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De nálad mit jelent a “nagyon szar felvételi” ? 40-50 pont között? Ha a tehetségre mennek akkor szerintem nyerő vagyok. De majd meglátjuk,készülök ezerrel a szóbelire.
2021. febr. 8. 15:12
 3/12 anonim válasza:
Hát nekem 47 pontom lett összesen,akik az én osztályomból írtak központit (mert nem mindenki írt) mindenkinek jobb lett az enyémnél,és mégis én jutottam be a legjobb suliba közülünk...
2021. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Attól is függ, hogy a magyar felvételid milyenre sikerült, mert azt duplázzák. Ha a magyar jobb, a matek lett rosszabb, akkor nem olyan rossz a helyzeted :)

Szóbeliben miért bízol ennyire, vannak róla információid, ami alapján reménykedsz?

2021. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az utolsó válaszolónak. Nem igazán így értettem azt, hogy nyert ügyem van a szóbelinél. Nem szeretném ilyen nagyképűen leírni,de sokan aláírták,hogy van hozzá tehetségem. Mondjuk nem tudom hogy van ez,de két ismerősöm is mondta,hogy nem erre a szakra szeretett volna jelentkezi,nem is volt nagy tehetségük(elmondásuk alapján) ,elmentek a szóbelire és aztán jött a levél,hogy fölvették. (És tegyük hozzák,hogy egyikőjük csak 50 valahány pontot írt) Egyébként drámára milyen nagy a túljelentkezés? Mert ahogy a környezetemből hallom,inkább NYEK-re mennek rengeten. Az évfolyamunkból mindössze 2-en jelentkezünk drámára.
2021. febr. 10. 20:49
 6/12 anonim válasza:

Korábban nem volt túl nagy a túljelentkezés, 2-3-szoros, ahogy láttam.

Idén viszont csak 17 jelentkezőt vesznek fel a korábbi 30 hellyel szemben, emiatt magasabb ponthatárok várhatóak. :(

Az igazgató írta a pályázati anyagában, hogy a drámás tanulmányi átlagot szeretnék ezzel emelni, mert az elmúlt években túl könnyű volt bekerülni. (szerintük)

A másik, amit figyeltem, hogy amíg a többi szakon ideiglenes sorrend magasabb helyéről is be lehet kerülni, ide meghirdettek az elmúlt években 30 helyet és a rangsorból a 33.-36. diák volt az utolsó, akit felvettek. Nem sokan esnek ki a sorból..

2021. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is láttam,viszont nagyon szeretnék bekerülni. Kiszámoltam,hogy ha max pontos a szóbelim és ha a hozott pontokat is hozzáadom + megduplázom a magyar írásbeli eredményt akkor 177 pontom van. Tavaly 160 ponttal vették fel a legutolsót,es tekintve,hogy most nehezebb volt az írásbeli szerintem lehet esélyem. Nagyon reménykedem,max fellebezek. De mindenképp be szeretnék kerülni!!
2021. febr. 10. 21:43
 8/12 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Hogy sikerült a szóbelid? :)

2021. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdèst! Nagyon jól sikerült. Ha max pontos lesz szerintem van esélyem. A TÁG már felrakta az ideiglenes rangsort és igaz oda nem jelentkeztem,de megnéztem,hogy max pontos szóbelivel a 22. helyen lettem volna.
2021. márc. 6. 14:48
 10/12 anonim válasza:
Nem voltak idén bőkezűek a szóbeli pontokkal, ha jól látom, csak 4 max pontosat adtak.
2021. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!