Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az Ady Endre Gimnáziumb...

Milyen az Ady Endre Gimnáziumban (Debrecen) a dráma tagozat?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék menni csak nem tudok semmit róla ! minden választ elfogadok.:)

#továbbtanulás #gimi debrecen dráma
2014. nov. 15. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok ismert színész került már ki onnan. Nagy önbizalommal rendelkező emberkék kerülnek ki onnan, biztos, hogy sikeres leszel. Sokan már gimis korukban elkezdik a színészetet, több színdarabban is szerepelnek , meg statisztálnak. Igazi mai fiataloknak való iskola, ott egy jó buli az élet. Tanulni sem kell annyit, mint pl. a Fazekasban vagy a TÁGban, leginkább az irodalomra, illetve a színjátszásra (drámára) mennek rá. A reáloktatás kevésbé jó, de ezen a tagozaton nem is igazán az a lényeg.
2014. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is oda szeretnék menni :D , van ott pár ismerősöm (igazából 1) és azt mondta hogy vannak délután is óráik, de nagyon szereti, kicsi az esély arra hogy mindenkiből aki oda jár híres ember legyen de ha ezt szeretnéd csinálni akkor meg lehet próbálni, szerintem beszélgethetnénk, én mindenképp elsőnek fogom írni a dráma-szakot és már elkezdtem készülni a szóbelire is
2014. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!