Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákhitel 2-nél előfordult...

Diákhitel 2-nél előfordult már ez valakinél?

Figyelt kérdés
A tandíj befizetésének határideje után egy nappal később nyomtam rá a neptunban a diákhitel 2-re és még 2 nap után is azt írja egyeztetés alatt van. A neptun azt írja lejárt tartozásom van. Valaki aki járt már így tudja mi lesz, mert egyenlőre így beiratkozni sem fogok tudni?

2021. febr. 7. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
A fizetési határidő előtt kellett volna a DH2 adatokat megadni. Most már nem tudod, ezt a félévet vagy kifizeted, vagy passziválsz.
2021. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha azt írja egyeztetés alatt akkor sincs rá semmi esély hogy elfogadják?
2021. febr. 7. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van és még az ellenőrzés előtt benyomtad, akkor még átcsusszanhatsz. Az egyeztetés március 12.-ig úgy lesz, akkor utalják a sulinak. De ha a suli elfogadta, hogy DH2-őt akarsz, engedni fogja a beiratkozást. Már ha szerencséd van és még az ellenőrzés előtt benyomtad. Ezt a TO-n tudják megmondani.
2021. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat pillanatnyilag meg azt irja adategyeztetes..
2021. febr. 7. 23:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Hivd fel a TO-t
2021. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En boven idoben kattintottam ra es irtam be a dh 2 szamot es azt irja egyeztetes es lejart tartozasom van. Viszont a pte kti-n azt mondtak h az marciusig ugyis marad es minden rendben van, beiratkozni is engedett a neptun
2021. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is ugyan ezt írja a Neptun, de megnyugtattak, hogy kitolták márciusig a fizetési határidőt.
2021. febr. 19. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!