Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » „Az óvatlan, hirtelen nyitást...

„Az óvatlan, hirtelen nyitást elemi érdekünk elkerülni „ - hogy értsem ezt a mondatot a kormányzat részéről?

Figyelt kérdés

„„Az óvatlan, hirtelen nyitást viszont, amelynek veszélyeire most éppen Portugália szolgál intő példával, elemi érdekünk elkerülni.” „


[link]


2021. febr. 8. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Még egy picit had (vérezzenek) akiket bezárattak . Most már elhinteték,lesz kölcsön jó feltételekkel ?

Még egy kicsit, Kitartás !

2021. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát a bezárt iskolák nem véreznek és nem kell nekik kölcsön sem.

szted miért épp az Iskolák rovatba tettem a kérdést?

2021. febr. 8. 10:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Óvatlan, hirtelen nyitás alatt szerintem azt értik, hogy egyszerre visszaengedni minden középiskolást, egyetemistát.


Szakaszos visszaengedés lenne a lassú, óvatos nyitás (pl csak a gyakorlati órák megtartása egyetemen, középiskolában csak a tizenkettedik évfolyamnak tartani órákat...)

2021. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"pl csak a gyakorlati órák megtartása egyetemen"


Az most is így van.. tesóm egyetemista, és a gyakszik egész ősszel télen mentek és mennek.

Jelenlétiben.

2021. febr. 8. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem,figyeltem bocsi ! Akkor attól vagy beszarva hogy menni kell isibe. Ha rajtam múlna még vasárnap is iskolába járnátok hogy az elmulasztott,órákat pótoljátok .
2021. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem minden egyetem kapta meg a lehetőséget, hogy gyakorlatokat tartson - ahol nem szükségesek különleges eszközök, labor, etc ott a "gyakorlatok" is online vannak. Pl gazdasgi, informatikai, bölcsészet és társadalomtudámyi, etc. szakokon teljesen online van, nem is lehet hibrid oktatás sem egyelőre. Ez több ezer embert jelent. Ha őket visszaengednék nem csak hirtelen megmozdulna egy tömeg, de a kolikat is újra kellene nyitni mindenhol (ahol be kell járni gyakorlatra, ott nyilván most is van koli - remélem, de az elenyésző ahhoz képest, amennyieb visszamennének ha elrendelné a kormány hogy visszatérhet legalább részleges jelenléti oktatásra az összes egyetem)

és itt igen, arra kell gondolni, hogy nem akarnak mindent egyszere kinyitni - nem csak a sulikra kell gondolni, hanem gondolom vendéglátóhelyek, múzeumok, etc.

2021. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"k hogy az elmulasztott,órákat pótoljátok ."


És milyen elmulasztott órákat? hm? én 1 db elmulasztott óráról se tudok...

Madár.

2021. febr. 8. 12:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj,értelmi fogyatékkal élő a magyarok társadalmában .Mulasztott,órák nem csak a hiányzó, nem igazolt órákra érthető .
2021. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!